Facebook Google+ Twitter

Pierwszy Dzień Wiosny we Wrocławiu!

19 marca 2010 roku o godz. 17 we wrocławskiej Wytwórni Filmów Fabularnych odbędzie się koncert z cyklu "(prawie) Pierwszy Dzień Wiosny".

 / Fot. materiały promocyjneNa scenie wystąpią takie zespoły jak happysad, Afromental, Natural Dread Killaz, Lov oraz Bethel.

Afromental
To siedmiu młodych, pełnych energii i bardzo zdolnych chłopaków. Muzyka, którą tworzą to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu, pomieszanie funky, soul, R&B, hip-hopu oraz popu. Na ich debiutanckim albumie The Breakthru znajdziemy 12 piosenek. Wśród nich ostrzejsze, bardzo energetyczne numery, ale nie zabraknie też nastrojowych ballad. Płyta otrzymała nominację do Fryderyków 2008 w kategorii – album roku hiphop/r’n’b. Pierwszy singiel "I’ve got what you need" został wybrany spośród ponad 300 zgłoszeń do finałowej szóstki koncertu Trendy festiwalu Top- Trendy. Playing with pop – to nowy album grupy, premiera w roku 2009. Album zawiera nowe kompozycje, a także piosenki przygotowane przez grupę do filmu Kochaj i tańcz oraz serialu 39 i pół, w którego drugiej serii zespół występuje, grając właśnie zespół Afromental.

happysad
Zespół rockowy założony w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej przez muzyków, którzy już wcześniej grali razem. Od 1995 roku pod nazwą HCKF (Hard Core’owe Kółko Filozoficzne), a od roku 1997 zespół został przemianowany na Happy Sad Generation. Nazwa happysad uformowała się dopiero w 2002 roku, kiedy to wybrane zostało także logo grupy i nagrane zostało pierwsze demo z materiałem, który później znalazł się na płycie Wszystko jedno. Swoją muzykę zespół określa jako regresywny rock, dopełniony charakterystycznymi tekstami. Zespół ma na koncie ponad 500 koncertów w całym kraju.

Natural Dread Killaz
Polska grupa muzyczna, grająca mieszankę reggae i dancehall. Zespół założyli dwaj bracia, pochodzący z wrocławskiego Biskupina: Mesajah i paXon; w miarę upływu czasu do grupy dołączyli kolejni członkowie. Muzyka Natural Dread Killaz nawiązuje do nurtu nowoczesnego, europejskiego tanecznego reggae i dubu.


bilety: 29 zł promocja do 15.02.10,
35 zł przedsprzedaż,
40 zł w dniu koncertu
rezerwacje: bilety@o2.pl

Wytwórnia Filmów Fabularnych
ul. Wystawowa 1
godz. 17.00

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.