Facebook Google+ Twitter

Pierwszy finał Wielkiej Kampanii Polecania

Dobiegła końca pierwsza edycja akcji, w której autorzy Wiadomości24.pl polecali innym swoje ulubione książki. W ramach pierwszej edycji kampanii powstało... trzynaście tekstów. Liczba ta jednak w tym przypadku okazała się bardzo szczęśliwa.

 / Fot. PAP Grzegorz MichałowskiDzięki patronatowi wydawnictwa Znak, niektórzy z uczestników otrzymają upominek w formie jednej z nowości książkowych. Na szczególne uznanie zasługują przede wszystkim trzy panie.

Urszula Agata Marczewska przypomniała bardzo ważną książkę - "Miazgę" Jerzego Andrzejewskiego. Urszula otrzyma od wydawnictwa Znak książkę Erica Emmanuela Schmitta "Odette i inne historie miłosne".

Na całość poszła Agnieszka Wojewoda, która zaprezentowała aż pięć recenzji książek, w tym jedną dość przewrotnie, w ramach anty-polecania. To, czy cenniejsze okazały się teksty o książkach Murakamiego, biografii Dalajlamy czy Boba Marleya trudno ocenić. Dziękuję za zaangażowanie w WKP. Agnieszka otrzyma "Ładne duże amerykańskie dziecko" Judy Budnitz.

Katarzyna Szewczyk urzekła wszystkich przypominając, że żyła kiedyś kobieta-róża, wrażliwa jak wiosenny kwiatek, Halina Poświatowska. Przeprowadziła nas także uliczkami Stambułu, ramię w ramię z Orhanem Pamukiem. Kasia otrzyma książkę Jamesa Hopkina "Zatopiona zima".

Podziękowania kieruję także w kierunku Maćka Karasińskiego, Mirosławy Kasowskiej oraz Izabeli Uścisłowskiej.

Mam nadzieję, że wraz z końcem sesji egzaminacyjnych i innych ważnych spraw jakie dopadają nas wszystkich na początku roku, kolejni autorzy znajdą czas by przejrzeć swoje półki z książkami i zaprezentować swoje ulubione utwory. Przyznam, że zabrakło tekstów wielu autorów, którzy tak chętnie komentują inne teksty i udzielają się na forum.

Niniejszym uważam pierwszą edycję Wielkiej Kampanii Polecania za zamkniętą, laureatom serdecznie gratuluję i gorąco zachęcam do nadsyłania kolejnych materiałów w ramach drugiej edycji akcji.

Zobacz także: " Wielka Kampania Polecania, czyli Autorzy Autorom"

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: finał Znak WKP


Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 23.04.2009 12:38

brawo Natalia!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 23.04.2009 12:37

+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda, bo było to bardzo ciekawe.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ania,

Te osoby nie zgłosiły się ani do mnie i nie powiedziały ze to materiały w ramach akcji, ani autorzy nie napisali z tego co wiem o tym redakcji. Nie można nikogo zmusić do brania udziału w akcji i przyczepiać materiały na siłę. Reguły były jasne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A co z osobami, które oprócz recenzji książek zdecydowały się pójść krok dalej i przeprowadzić wywiad z pisarzami? Mam na myśli te dwa materiały: link oraz link . W ogóle nie zostało to zauważone, moim zdaniem bardzo niesprawiedliwie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetny pomysł:] Pozdr.;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

a to czekam z niecierpliwością!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bajeczko, nie musisz pisać :) ale o tym niedługo, w nowym tekscie... Inauguracyjnym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Natalia, ja bym chętnie coś napisała ale nie bardzo wierzę w moje zdolności pisarskie:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewo, daruj sobie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.