Facebook Google+ Twitter

Pierwszy kurs nauki mówienia po angielsku w domu dla samouków

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-04-10 17:59

Czy jest możliwe, aby angielskiego nauczyć się szybko bez wyjazdów i lekcji z native speakerami ? Być może nie uwierzysz w to, ale tak.

Myślisz, że poligloci wyjeżdżają specjalnie do krajów obcojęzycznych, w których będą mogli poćwiczyć lepiej język. Nie! Większość z nich stosując swoje sprawdzone metody uczą się sami, najczęściej zamknięci w domu. Obecnie najlepszym narzędziem do nauki języka obcego jest Internet. To właśnie Internet otwiera ci drogę do prawdziwego języka mówionego, akcentu, który przecież możesz usłyszeć we własnych czterech ścianach. Taka nauka może być naprawę przyjemna i bardzo efektywna. W takim właśnie celu powstał kurs do samodzielnej nauki języka angielskiego mówionego. Kurs zaprojektowany przez lektorów, którzy od lat prowadzą konwersacje, skupiając się na intensywnej nauce mówienia staje się coraz bardzie popularny. Zalicza się do kursów coachingowych. Oznacza to, że każda lekcja zaprojektowana jest tak, abyś nie tracił czasu na szukanie konkretnych materiałów, gdyż wszystko masz podane ‘na tacy’. Kurs stworzony przez wydawnictwo EPROFESS zdobywa coraz większą ilość zainteresowanych, poszerzając tym samym ilość osób mówiących coraz pewniej i bieglej po angielsku. Na kursie osoby uczące się skupiają się najpierw na sluchaniu, a następnie na mówieniu. Nie uczysz się jak w szkole, czy tradycyjnych kursach języka sztucznego, ale języka prawdziwego tego najczęściej stosowanego na ulicy i z uwzględnieniem zwrotów, idiomów najbardziej popularnych. Uczący się mówienia powinien lepiej rozumieć mowę i brytyjczyków i amerykanów i europejczyków. Skoro się już osłuchasz, a po pierwszych dwudziestu lekcjach na pewno zaczynasz lepiej i co najważniejsze pewniej oraz naturalniej mówić. To jest tak zwany: naturalny przypływ słów. Osłuchując się pewnych tekstów i następnie ćwicząc prawidłowo zaczynasz zdawać sobie sprawę, że twoja wymowa, akcent, prędkość poprawiają się, a ty sam zaczynasz widzieć tego efekty, chociaż nie wiesz jak to się stało, jak wytłumaczyć, że te np. te słowo ma być tu , czy tam. Właściwie dobrane ćwiczenia stanowią tutaj główną rolę. Nie wystarczy ćwiczyć języka w ‘suchy’ nieefektywny sposób, ale trzeba to robić tak, abyś również ćwicząc od razu zaczął myśleć po angielsku. Wtedy nie tylko się uczysz mówić, ale i utrwalasz sobie nowe wyrażenia.
A więc, nowo uruchomiona platforma do nauki mówienia po angielsku to nie jest zwykły kurs online, ale naprawdę konkretne źródło materiałów, które nauczą się mówić w szybkim tempie i co ważne również myśleć po angielsku. Wydawnictwo EPROFESS dokłada wszelkich starań, aby kurs rozkręcił wasze mówienie, poprawność, lepsze rozumienie i pomógł wam również nabyć akcent. Zobacz jak nauka przez Internet w domu rozwiąże ci język i to w bardzo zauważalnie szybkim tempie. A kto wie, może wspominany kurs okaże się strzałem w dziesiątkę, a ty zostaniesz następnym poliglotą?
(magda kaczorowska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"Większość z nich stosując swoje sprawdzone metody uczą się sami, najczęściej zamknięci w domu. Obecnie najlepszym narzędziem do nauki języka obcego jest Internet."
Zgadzam się całkowicie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.