Facebook Google+ Twitter

Pierwszy polski film w 3D

Reżyser takich produkcji jak "Nigdy w życiu", "Tylko mnie kochaj" czy "Dlaczego nie" planuje zrobić rewolucję w polskim kinie! Jako pierwszy wyreżyseruje film w technologii 3D! "Tylko mnie nie strasz" w kinach już w przyszłym roku!

Ryszard Zatorski - gdyż o nim mowa - to bardzo doświadczony reżyser. Przygodę z kinematografią rozpoczął w roku 1981 na planie filmu "Vabank". Jako samodzielny reżyser zadebiutował w roku 1986 roku reżyserując produkcję pt. "Nikt nie jest winien". Doświadczenie zdobywał także na planach takich filmów jak "Rok spokojnego słońca", "Seksmisja", "Deja Vu", "Girl Guide", "Kiler". Wraz z Tadeuszem Lampką, w 2004 roku, przedstawili polskiej publiczności komedię romantyczną "Nigdy w życiu", która cieszy się do dziś wielką popularnością. Kolejne produkcje to kolejno "Tylko mnie kochaj" oraz "Dlaczego nie".

Tak jak w roku 2004, również teraz Ryszard Zatorski będzie współpracował z Tadeuszem Lampką przy swoim nowym filmie. Jak zapowiadają twórcy, film na pewno zaskoczy wszystkich widzów. Gama sztuczek i niesamowitych efektów w technologii 3D jest naprawdę gigantyczna, więc możemy być spokojnie o element zaskoczenia. Już dzisiaj wiemy, że trwają przygotowania do zdjęć, które planowane są na lato tego roku. Premiera filmu jest ściśle związana z pracami post-produkcji filmu, w tej chwili planowana jest na połowę przyszłego roku. No cóż! Nie pozostaje nic więcej, jak czekać na film oraz informacje o obsadzie aktorskiej, gdyż o tym zupełnie nic nie wiadomo.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.