Facebook Google+ Twitter

Pierwszy polski pokaz filmu "An Island" Vincenta Moona

Zapis czterodniowego projektu z zespołem Efterklang pokaże 24 lutego lubelska Przestrzeń Inicjatyw Twórczych Tektura.

 / Fot. plakat"An Island" trwa dokładnie tyle, ile płyta Efterklang "Magic Chairs", i jest reinterpretacją utworów, które się na tej płycie znalazły. W eksperymentalnym artystycznym przedsięwzięciu wziął udział ośmioosoby skład zespołu i dwustu uczestników mieszkających na duńskiej wyspie - artystów, dzieci, ich rodziców. Przez cztery sierpniowe dni Vincent Moon zapisywał te wydarzenia.

Efektem jest fascynująca podróż po miejscu, wgłąb społeczeństwa i wreszcie procesu twórczego, dokumentująca całość w nowatorski sposób. "An Island" będzie miało swoją premierę na brytyjskich festiwalach w lutym tego roku, zostanie wyświetlone oficjalnie w kilku innych państwach.

Dzięki niezależnej inicjatywie twórców każdy może zorganizować pokaz filmu - pod warunkiem, że zgodzi się dać mu publiczny status i zaprosi minimum 5 osób. Można także przyłączyć się do współfinansowania tego projektu na http://anisland.cc/

Jest już zarezerwowany pierwszy taki polski pokaz - w lubelskiej Przestrzeni Inicjatyw Twórczych Tektura, 24 lutego o godzinie 20.

Zapraszamy!

A tutaj można obejrzeć trzy dostępne zwiastuny filmu:
1
2
3

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

lbwpqjfdzn
  • lbwpqjfdzn
  • 14.07.2011 15:36

7ISpRX <a href="http://usnjolyuxuef.com/">usnjolyuxuef</a>, [url=http://jdgdzwauzxsd.com/]jdgdzwauzxsd[/url], [link=http://asvhqliotnij.com/]asvhqliotnij[/link], http://fuqoqzjkheqf.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń

5:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.