Facebook Google+ Twitter

Pierwszy program wyborczy w 3D

Pierwszy raz w Polsce, na konferencji prasowej w Kielcach, która odbyła się przy użyciu okularów trójwymiarowych, został zaprezentowany program wyborczy w technologii 3D.

 / Fot. Materiały prasoweNa konferencji prasowej w Kielcach, pierwszy raz w Polsce, która odbyła się przy użyciu okularów trójwymiarowych, został zaprezentowany niezwykły program wyborczy Jacka Kowalczyka, kandytata na prezydenta Kielc – niezwykły, bo w technologii 3D!

To przełom w sposobie podejścia do kampanii wyborczych w Polsce. Po raz pierwszy standardowa ulotka z programem wyborczym została zastąpiona technologią 3D!

Wirtualna ulotka to niemal namacalna wykładnia tego, co kandydat chce nam przekazać i zaoferować. Z takiego założenia wyszedł Jacek Kowalczyk, kandydat na prezydenta Kielc. - Ja w różny sposób staram się docierać do wyborców. Poprzez Internet, portale społecznościowe, niezwykle funkcjonalną i interaktywną stronę internetową, blogi oraz właśnie poprzez technologię 3D i pierwszy zrealizowany w tej technologii program wyborczy – mówi Jacek Kowalczyk. – Nie zamykam się na nowe pomysły i koncepcje. Uważam, że ludzie
w swoich środowiskach, na swoich osiedlach, najlepiej identyfikują własne potrzeby i mają najlepsze pomysły na rozwiązywanie problemów. Ja jestem od tego, aby tych pomysłów wysłuchiwać i starać się zamienić te idee w realne i - co ważne - możliwie do realizacji rozwiązania.

A dlaczego 3D? Bo Nowy Wymiar Kielc - miasta przyjaznego wszystkim środowiskom społecznym, miasta otwartego na aktywność jego mieszkańców, miasta innowacji i przedsiębiorczości - wymaga nowych technologii – dodaje Kowalczyk.– Chciałem, aby nowa technologia stała się wykładnią idei, która mi przyświeca. Bycia dla ludzi i wśród ludzi, szczególnie jeśli chodzi o mój program wyborczy.

Spot wyborczy zrealizowany w technologii 3D, można obejrzeć już w popularnym serwisie YouTube pod adresem http://www.youtube.com/watch?v=SyTm-56WVLE. Cały program do pobrania w wersji 3D pojawi się niedługo także na: www.jacekkowalczyk.pl

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.