Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6848 miejsce

Pierwszy Salon NEONET w Zgierzu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-04-08 12:34

Już 9 kwietnia przy ul. Gałczyńskiego 40 w Zgierzu swoje podwoje otworzy pierwszy w mieście salon NEONET, jednej z największych sieci AGD/RTV.

Z okazji Wielkiego Otwarcia, w nowym Centrum Handlowym na Klientów czekać będą niezliczone promocje oraz moc atrakcji i niespodzianek. Od godziny 9:00 specjaliści NEONET będą do dyspozycji Klientów, by służyć fachową radą i wsparciem przy zakupach.
Moc atrakcji, obniżki cenowe
Z okazji Wielkiego Otwarcia w dniach od 9 do 12 kwietnia NEONET przygotował dla Klientów bardzo atrakcyjne obniżki cen na cały asortyment.
W tych dniach NEONET daje Klientom również możliwość dokonania zakupów na cały asortyment bez żadnych dodatkowych kosztów z wykorzystaniem rat 0% - bez pierwszej wpłaty, 0% prowizji, 0% oprocentowania i 0% ubezpieczenia.
To jedynie kilka przykładów z oferty, która czeka na Klientów podczas otwarcia nowego salonu NEONET. Jeśli zdarzy się, że poszukiwany przez Klienta produkt nie będzie dostępny na miejscu, NEONET ma na to rozwiązanie. Sklep internetowy www.neonet.pl na swoich wirtualnych półkach oferuje ponad 15 000 produktów, które stanowią uzupełnienie oferty sklepów stacjonarnych. Sprzęt można też od razu zamówić w salonie, korzystając z porady sprzedawcy.
Warto dodać, iż w trakcie Wielkiego Otwarcia wszelkie zakupy sprzętów wielkogabarytowych o wartości powyżej 1000 zł będą dowożone do Klientów za symboliczną złotówkę.
Dodatkową atrakcją Wielkiego Otwarcia będzie niespodzianka w postaci licytacji paragonów, która odbędzie się 9.04.2015. Aby wziąć w niej udział wystarczy tylko zrobić zakupy i zatrzymać paragon. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody AGD i RTV, takie jak aparat fotograficzny, rejestrator samochodowy czy głośniki bezprzewodowe.
Dobra informacja dla osób, które nie mogą dotrzeć na otwarcie pierwszego dnia! Promocja na zamieszczone w gazetce produkty, obowiązywać będzie od 09.04.15 do 15.04.15 lub do wyczerpania zapasów.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.