Facebook Google+ Twitter

Pierwszy Sieradz Open Hair Festival zakończony

Opolski Festiwal – Opole, Festiwal Country – Mrągowo, Sopot Festiwal - Sopot. Do tej klasy wydarzeń kulturalnych można śmiało zaliczyć Open Hair Festiwal.

Logo festiwalu / Fot. Biuro Prasowe Open Hair FestivalW dniach 17-19 lipca w Sieradzu odbywał się, po raz pierwszy, Open Hair Festiwal. Impreza na wolnym powietrzu łącząca fryzjerstwo, modę, makijaż oraz muzykę. Jest to nowa marka Sieradza, którą to miasto chce przyciągnąć ludzi nie tylko z Polski, ale i z zagranicy. Patronem tej imprezy jest światowej sławy fryzjer Antuan Cierplikowski, który urodził się i umarł w Sieradzu spędzając większość swojego życia w Paryżu i nie tylko.

Całość rozpoczęła się już w piątek, 17 lipca, uroczystą galą w Teatrze Miejskim w Sieradzu, podczas której można było usłyszeć francuskie piosenki oraz obejrzeć dwa filmy poświęcone wielkiemu mistrzowi. Zostały również wręczone specjalne statuetki oraz otwarto wystawę poświęconą życiu i twórczości Antuana.

Na koncertach bawiły się również kandydatki do tytułu Miss Polski. / Fot. Zbigniew NastarowiczUroczysta gala Antoine na Open Hair Festival
Życie i twórczość Antuana Cierplikowskiego

Drugiego dnia festiwalu wszystko rozpoczęło się około godziny 17.00. Na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sieradzu na scenie wystąpił didżej Adamus. Można było obejrzeć półfinał wyborów Miss Polski. Niestety złe warunki pogodowe przerwały imprezę i dwa koncerty zaplanowane na godzinę 21, zostały one przeniesione na niedzielę.

Drugi dzień Open Hair Festival przerwany

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.