Facebook Google+ Twitter

Pierwszy składany telefon od Vertu

Firma Vertu, znana z produkcji wyjątkowo luksusowych telefonów komórkowych, dodała do swojej oferty nowy model. Constellation Ayxta jest pierwszą składaną komórką Vertu o niezwykle wysokiej cenie.

Vertu Constellation Ayxta / Fot. VertuVertu Constellation Ayxta ma być dostępny w sprzedaży w cenie od 4900 do 6500 euro w zależności od wersji. Co może oferować telefon za prawie 30 tysięcy złotych?

Po pierwsze obudowę o bardzo ciekawym wzornictwie i wysokiej wytrzymałości. Po drugie dostępne tylko w telefonach Vertu usługi Concierge oraz Select. Pierwsza pozwala na uzyskanie szczegółowych informacji na temat zegarów i stref czasowych. Druga to serwis informacyjny zawierający najświeższe informacje ze świata. Usługa Select w klapce Vertu oferuje także nową opcję City Brief (kanał z polecanymi miejscami na świecie).

Vertu Constellation Ayxta / Fot. VertuZ bardziej przyziemnych funkcji Constellation Ayxta oferuje wbudowany GPS, Bluetooth, ekran o rozdzielczości HVGA, obsługę sieci CDMA oraz wytrzymałą baterię do 300 godzin czuwania.

źródło: komorkomania.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.