Facebook Google+ Twitter

Pierwszy stadion na Euro 2012 oddany do użytku

Przygotowania do Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie trwają. Wynikiem tych przygotowań jest oddanie do użytku nowego stadionu w Dniepropietrowsku.

 / Fot. screenW poniedziałek rada obwodowa w Dniepropietrowsku poinformowała o odbiorze obiektu przeprowadzonym przez specjalną komisję państwową.

W najbliższą niedzielę odbędzie się uroczyste otwarcie stadionu. Gośćmi, którzy mogą się pojawić na otwarciu są prezydent Ukrainy, Wiktor Juszczenko, szef UEFA, Michele Platini, oraz przedstawiciele polskich i ukraińskich miast, które będą gospodarzami Euro 2012.

Fundatorem stadionu jest ukraiński oligarcha, Igor Kołomowski. W obiekt, który może pomieścić 30 tysięcy widzów, zainwestowano około 45 mln euro. Budowa stadionu trwała trzy lata.

Źródło: sport.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

No to będzie konflikt. Ale chyba raczej w normalnej redakcji takich opcji nie ma. Oczywiście o ile fotoedytor jest kumaty.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To co? Uważasz, że redaktorzy nie mają wpływu na to, jakie zdjęcie będzie przy artykule? A co wówczas, gdy jakiś edytor będzie chciał skompromitować dziennikarza?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prędzej fotoedytor ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Redaktor z Wyborczej nie myśli. Mógł pokazać chociaż zdjęcia projektowe, bo to co na obrazku to nie jest nowy stadion w Dniepropietrowsku. Zobaczyć go można choćby tutaj - http://stadiony.net/project.php?p=73

Komentarz został ukrytyrozwiń

No niestety jeden stadion nie czyni EURO 2012, więc czekam na następne. Oczywiście w szczególności na te w Polsce :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.