Facebook Google+ Twitter

Pierwszy tom cyklu o Sabinie Kane - trafia właśnie do księgarń!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-10-11 16:11

Dom Wydawniczy REBIS przygotował nie lada gratkę dla miłośników horroru i urban fantasy. Rudowłosa, autorstwa Jaye Wells - pierwszy tom cyklu o Sabinie Kane - trafia właśnie do księgarń!

okładka / Fot. RebisSabina nie pasuje do świata, w którym posiadanie mieszanej krwi jest poważnym grzechem. To, że jest zabójczynią - jedyna profesja odpowiednia dla wyrzutka - nie poprawia sytuacji. Ostatnie zadanie, które ma wykonać na rozkaz babki Lawinii, zagraża kruchemu pokojowi między wampirami i magami.

Owładnięta wątpliwościami Sabina, próbując stwierdzić, po której jest stronie, z niespodziewaną pomocą kota-demona odkrywa splątaną sieć intryg, nieprzyjemne fakty dotyczące rodziny i. nowe umiejętności. Skutki mogą być fatalne.

Powieść napisana z lekkim przymrużeniem oka, okraszona błyskotliwymi dialogami, wciąga czytelnika bez reszty w mroczny, zurbanizowany świat. Wampiryczny cykl o Sabinie Kane porównywany jest z pisarstwem Kim Harrison, Kerrelyn Sparks i Richelle Mead. Zapraszamy także na www.jayewells.com.

Rudowłosa
Jaye Wells


www.rebis.com.plWybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.