Facebook Google+ Twitter

Pierwszy trailer GTA IV

Grand Theft Auto IV to gra, o której słyszał chyba każdy. Premiera najnowszej części zaplanowana jest na 16 października. W czwartek w nocy opublikowany został pierwszy trailer gry.

Skreen zrobiony podczas trwania trailera. / Fot. Skreen zrobiony podczas trwania trailera. / Fot. Oczekiwania na nowy trailer GTA nie było końca. Premiera zaplanowana była na północ, jednak wielu użytkowników musiało poczekać pół godziny dłużej. Serwery Rockstar Games nie wytrzymały naporu ludzi i przez kilkanaście minut w ogóle nie reagowały.

Trailer GTA IV nie wnosi nic nowegoSkreen zrobiony podczas trwania trailera. / Fot. oprócz tego, że potwierdza, iż akcja gry będzie się toczyła w Nowym JSkreen zrobiony podczas trwania trailera. / Fot. orku, a miasto będzie odwzorowane co do szczegółu. Początek filmu przedstawia tory kolejowe, a w tle widzimy budynki mieszkalne. Początek jest bardzo spokojny. Ukazuje obrzeża miasta.
Następnie podkład dźwiękowy wprowadza nas w centrum miasta. Tutaj ukazuje się gwar, ruch uliczny, setki pieszych, wysokie budynki...
Następnie pokazany jest most, chwilę później port. Trailer kończy charakterystyczna rzymska "czwórka".

Skreen zrobiony podczas trwania trailera. / Fot. GTA IV jest dziewiątą częścią serii gier Grand Theft Auto. Producentem jest Rockstar Games. Nadal nie wiadomo, czy czwórka zostanie wydana w wersji na komputery PC. Do tej pory potwierdzone tylko zostały wersje na PlayStation 3 i Xbox 360. Sądząc po trailerze gra będzie miała jeszcze lepszą grafikę. Inne elementy pozostaną jednak nie zmienione (np. autorski silnik RAGE, który jest stworzony i wykorzystywany przez Rockstar Games).

Trailer znajdziecie tutaj
.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.