Facebook Google+ Twitter

Pierwszy tygodniowy konkurs rozstrzygnięty

Ogłaszamy wyniki pierwszego, całotygodniowego konkursu na najlepszy tekst informacyjny, galerię zdjęć i pozostałe materiały. Nagrody to - jak zawsze - ciekawe książki.

at,W kategorii najlepszy tekst informacyjny minionego tygodnia nagradzamy Oliwię Piotrowską za rzetelną i zilustrowaną dobrymi zdjęciami relację z gdańskiej konferencji ministra Romana Giertycha. Swój program "Zero tolerancji dla przemocy w szkole" przedstawił w tej samej klasie gdańskiego gimnazjum, w której doszło do tragicznego w skutkach znieważenia 14-letniej Ani. Trudno w takim tekście uciec od emocji. Oliwii to się udało.
Bardzo ciekawy pomysł reporterski zrealizowała także Ania Wittenberg. Napisała o miejskich autobusach, które - mimo zimy - nie zostały wyposażone w zimowe opony. Karina Moys zajęła się losami tegorocznego Rajdu Cieszyńska Barbórka - znanej imprezy, która zniknie pewnie z mapy sportowych wydarzeń Śląska.

Janusz Paliwoda to laureat nagrody za wywiad z aktorem Andrzejem Zaborskim. Wywiad nosi tytuł "Pozbądźmy sięmat. własne kompleksów". I czytając go tak właśnie można uczynić. Doceniamy też wywiad, jaki Ania Wittenberg przeprowadziła z Markiem Nowickim, prezesem Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Wielkim zainteresowaniem cieszył się także tekst Beaty Biały "Dekalog rodzica, czyli błądzić jest rzeczą ludzką". Daniel Siwak, pisząc o luksusowych autokarach ze stewardessami, które zaczęły kursować między Łodzią a Warszawą, zdobył więcej informacji niż dziennikarze lokalnych gazet. Agnieszka Gierczak ciekawie pokazała to, co dzieje się w warszawskim kinie Muranów. A dzieje się wiele...

Nagrody - ciekawe książkiZa najlepszą galerię zdjęć uznaliśmy tę, autorstwa Janusza Kaliszczaka , z Cmentarza Rakowickiego w Krakowie. Lidia Raś ze swoim aparatem podążyła zaś "Śladami rodzin Wawelbergów, Sonnenbergów, Eisenbaumów" na cmentarzu żydowskim w Warszawie. Z ciekawością oglądaliśmy też zdjęcia Karoliny Palczewskiej. Widoczki letnich plaż zna każdy. Ale Bałtyk podczas sztormu to widok niecodzienny.

Nagroda specjalna redaktora naczelnego przypadła zaś Janowi Klosowskiemu za tekst "Jesienny spleen dopadł autorów Wiadomości24.pl" – Szaruga i mat. własnespołeczno-polityczne niepokoje zainfekowały dyskusje autorów Wiadomości24.pl – pisze Jan Klosowski. – Poruszające tragedie dzieci i kontrowersyjne decyzje polityków, przeniknęły do tekstów, a z nich do relacji międzyludzkich w naszej małej społeczności...

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym. Gratulujemy również autorom pozostałych, dobrych, ciekawych i z pasją napisanych materiałów. Naprawdę ich nie brakowało.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Heh :)
Dopiero wczoraj się dowiedziałem :)
Tak to jest jak się nie śledzi serwisu ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuacje!!:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

GRATULACJE!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję wszystkim Zwycięzcom !!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Serdeczne gratulacje dla Autorów. :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.