Facebook Google+ Twitter

Pierwszy w Polsce labirynt 3D w Poznaniu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-08-12 10:16

W Poznaniu powstał pierwszy w Polsce labirynt wykonany w specjalnej, trójwymiarowej technologii. A już dziś do wygrania bezpłatne wejściówki na to wydarzenie.

Bajlandia 3D to ręcznie wykonany labirynt będący niezwykłą, przestrzenną aranżacją najbardziej znanych i lubianych bajek. To nie tylko efekt wizualny w zachwycającej technologii trójwymiarowej, ale także baśniowa opowieść przenosząca uczestnika zabawy prosto do świata fantazji. Głębię wrażeń podkreślają zastosowane efekty 5D, jak: zapach, wiatr, chłód, a nawet powiew morskiej bryzy.

Bajlandia pozwoli Ci odkryć zupełnie nowy świat swoich ukochanych bajek -Calineczki, Jasia i Małgosi oraz innych historii uwielbianych od pokoleń, jak: Czerwony Kapturek, Królowa śniegu, O rybaku i Złotej Rybce czy Dziewczynka z zapałkami.

Bajlandia 3D to kolejny, obok Kina 5D Extreme, projekt spółki Kino 5D Polska. To pierwsza w Polsce interaktywna przestrzeń, która bawi i uczy, rozwija wyobraźnię oraz zachwyca - zarówno najmłodszych, jak i dorosłych.

Magiczny labirynt zobaczyć można w Centrum Handlowo-Biurowym Kupiec Poznański przy placu Wiosny Ludów w Poznaniu. Już dziś zdobądź bezpłatne zaproszenia do Bajlandii 3D - wystarczy w terminie do 9 września br. wysłać na adres info@kupiecpoznanski.pl odpowiedź na pytanie "Która z bajek zachwyca ciebie lub twoje dziecko najbardziej i dlaczego?". Najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy darmowymi, podwójnymi zaproszeniami. Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani drogą mailową.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!
(Zuzanna Szymańska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.