Facebook Google+ Twitter

Pies z „Zwierzęcej Arkadii“ prosi o dom i wsparcie

W Pszczynie, w przyulicznym rowie znaleziono małego pieska. Jest w wieku max. 2 lat. Wiele wycierpiał. Aktualnie przebywa w Fundacji „Zwierzęca Arkadia“.

Kiedy zadzwonił telefon do „Zwierzęcej Arkadii“, na miejscu zaraz pojawił się ktoś z Fundacji, która została poinformowana o tym, że pies potrzebuje pomocy. Kiedy przyjechał patrol z lecznicy, piesek leżał bez ruchu.

W obawie, że może być potłuczony, wzięto go na ręce i ostrożnie wniesiono do samochodu. Osobom z Fundacji niestety pokazał się na oczy koszmarny widok, albowiem na jaw wyszło, że pies ma zaszyte oczy.

To nie jest jedyny problem, z jakim twarzą w twarz stanęli weterynarze z pszczyńskiej lecznicy. Okazało się również, że pieskowi obcięto ogon, używając tępego narzędzia, a także, że został prawdopodobnie zgwałcony.

Pies odnlazeiony w Pszczynie. / Fot. Fot. Fundacja / z albumu autorkiOpiekunowie z Pszczyny proszą o wsparcie dla psa, a także o dom tymczasowy. Każdy, kto chce wesprzeć pieska, może zgłaszać się pod numerami telefonów: 782 24 15 15 lub 782 34 15 15

Wszyscy zastanawiają się, jak ktoś mógł zrobić coś takiego i pozwolić na owe traktowanie.

Aktorka Agnieszka Włodarczyk, kiedy została zaalarmowna przez opiekunów z Fundacji w Pszczynie, również zabrała głos w sprawie / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane/ z albumu autorkiGłos w sprawie zabrała także aktorka Agnieszka Włodarczyk, która jako miłośniczka zwierząt została zaalarmowana przez osoby z Fundacji. Aktorka jest zbulwersowana takim zachowaniem właściciela psa oraz ma nadzieję, że w domu tymczasowym odnajdzie spokój i harmonię, a tak skomentowała zaistniałą sytuację:
- Mam nadzieję, że znajdą zwyrodnialca, który mu to zrobił i poniesie surowe konsekwencje!


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.