Facebook Google+ Twitter

Pięta: Kto nie z PiS, ten zdrajca i kretyn

"Kto nie popiera PiS-u to zdrajca, kretyn albo niedostatecznie poinformowany w najłagodniejszym przypadku". Kto te słowa wypowiedział? Nie jest to bynajmniej Jarosław Kaczyński.

Wśród wielu zarzutów jakie często podnosi Stanisław Michalkiewicz wobec Jarosława Kaczyńskiego oraz Prawa i Sprawiedliwości było swoiste budowanie monopolu na patriotyzm. O słuszności tego spostrzeżenia świadczy wpis na Twitterze jakie dokonał polityk tej partii, Stanisław Pięta: "Kto nie popiera PiS-u to zdrajca, kretyn albo niedostatecznie poinformowany w najłagodniejszym przypadku"- napisałtam.

Jest to o tyle dziwne, że Stanisław Pięta jest jednym z nielicznych polityków PiS, akceptowanych przez inne mniejsze ugrupowania prawicowe. Warto przypomnieć, że polityk PiS brał udział w politycznej imprezie, która de facto zrodziła Ruch Narodowy- w Marszu Niepodległości. Żeby tego było mało Pięta przynależy do rodziny Radio Maryja. A przecież w tym radiu felietonistą jest właśnie Stanisław Michalkiewicz, ten sam, który zarzuca PiS, iż buduje monopol na patriotyzm.

A skoro tak czy dla Pięty, Michalkiewicz jest zdrajcą i kretynem, bo przecież niegrzecznym byłoby zarzucenie mu, iż jest słabo poinformowany?

https://plus.google.com/u/0/
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Cóż, PiS to zagrożenie dla demokracji. Bo według tej partii najlepiej aby sama została na politycznym podwórku bo przecież tylko członkowie tej partii mają rację. Pachnie mi tutaj dyktaturą...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Było Szczerość za szczerość. Panie pośle Pięta, skoro ja jestem kretynem, Pan jest idiotą
link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.