Facebook Google+ Twitter

Pijany ksiądz awanturował się z policjantami. Trafił do aresztu

Proboszcz parafii Matki Boskiej Fatimskiej w Chojnicach naubliżał policjantom, po tym jak jego kierowca nie zapłacił za paliwo na stacji benzynowej w Sierpcu. Ksiądz miał 1,8 promila alkoholu, został zatrzymany.

 / Fot. Mateusz WawrowskiDo zdarzenia doszło w Sierpcu, kilka dni temu. Kierowca proboszcza parafii Matki Boskiej Fatimskiej w Chojnicach, zatankował samochód na stacji benzynowej i odjechał nie płacąc. Chwilę później został zatrzymany przez policję, jak się tłumaczył funkcjonariuszom za benzynę miał zapłacić jego pasażer, czyli proboszcz.

Ksiądz nie zapłacił, natomiast rozpoczął awanturę z policjantami. Naubliżał im i był agresywny. Jak informuje Gazeta Pomorska, proboszcz groził funkcjonariuszom zwolnieniem z pracy, powołując się na to, że ma znajomości w różnych kręgach. Nie chciał podać swoich danych osobowych.

Lipnowska policja przebadała alkomatem Wiesława M. Wykryto u niego 1,8 promila alkoholu we krwi. Funkcjonariusze zatrzymali księdza, trafił do izby zatrzymać. Tam spędził noc i wytrzeźwiał. Nazajutrz został przewieziony do prokuratury, gdzie postawiono mu zarzuty znieważenia mundurowego i grożenia funkcjonariuszom. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności. Ten sam proboszcz kilka lat temu prowadził samochód pod wpływem alkoholu.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Panie Chorążewicz mam Pana dość i tego zwykłego Chamstwa. Ciągle przekręca Pan moje nazwisko, traktuje bezosobowo. Ja w odróżnieniu od Pana używa form przyjętych przez ludzi kulturalnych. Są Święta więc jak jeden z prezentów, kończę jakiekolwiek dyskusję z tobą Chorążewicz. Proszę tylko o wzajemność.
O RÓŻOWYCH KOMUCHACH NIE SŁYSZAŁĘŚ cHORĄŻEWICZ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

A co tam pijany ksiądz,jak nie był za fajerą,to nikomu nie zagrażał,a misiaki już swego dopną.Dużo gorzej jak do roboty bierze się pijany w białym kitlu,albo kominiorz:))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy to credo p.A. Chorążewicza?- ''Nie znoszę obłudy i hipokryzji. Nazywam rzeczy po imieniu.'' Ja też więc powiem tak jest Pan czerwonym komuszkiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zaraz tam sensacja...
Ot, zdarzenie o niezwyczajnym rezonansie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znów tak zwany "czarny".

Konkluzja: tym razem nie dał złapać się "za kółkiem".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.