Facebook Google+ Twitter

Pijany Muniek dał koncert. Teraz przeprasza fanów

  • Źródło: Dziennik Zachodni
  • Data dodania: 2010-06-16 13:23

Czuję się jak g... - tymi słowami skwitował swoje zachowanie podczas niedzielnego koncertu w Pszowie Muniek Staszczyk, wokalista zespołu T.Love.

Muniek Staszczyk / Fot. PolskapresseW niedzielę formacja miała być gwiazdą imprezy, zorganizowanej przez władze miasta z okazji Dni Pszowa. Wywołała skandal. Podczas koncertu, który oglądało kilkanaście tysięcy fanów, wokalista kapeli, popularny Muniek Staszczyk, był kompletnie pijany. Kilka razy upadł, a zamiast śpiewać, bełkotał nieskładnie do mikrofonu. Zespół T.Love jesienią jeszcze raz zagra w Pszowie, tym razem za darmo. - Miał być koncert, a była żenada - mówią mieszkańcy. Mimo to zespół zainkasował 20 tysięcy złotych, czyli połowę zakontraktowanej gaży.

- Tuż po koncercie, zgodnie z umową, nałożyłem na zespół karę finansową. Niestety, nie zapisaliśmy w umowie, że w razie gdyby muzycy przyjechali pijani, to nic im nie zapłacimy - tłumaczy burmistrz Pszowa, Marek Hawel. - Ale zaraz po występie ustaliłem z menadżerem zespołu, że w ramach rekompensaty za ten fatalny występ T.Love zagra w mieście jeszcze raz, tym razem za darmo. Koncert odbędzie się jesienią - dodaje.Tymczasem mieszkańcy, którzy tłumnie stawili się na imprezie, niedzielne wydarzenie określają jednym słowem: skandal.

- I to za nasze własne pieniądze. Urzędnicy nic nie powinni płacić, a jeszcze nawet zażądać odszkodowania za zepsucie Dni Pszowa - nie ma wątpliwości Marian Owczarek, emerytowany górnik. W związku z tymi wydarzeniami zespół wydał wczoraj specjalne oświadczenie, w którym kaja się za fatalny koncert. Wokalista zadzwonił nawet do naszej redakcji i chciał za pośrednictwem Polski Dziennika Zachodniego przeprosić swoich fanów. W rozmowie z nami podkreślał, że taka sytuacja przydarzyła mu się pierwszy raz w życiu.

- Nie mam pojęcia, co się stało. Występuję na scenie od prawie 30 lat i jeszcze nigdy nie miałem takiej wpadki. Wszystko biorę na swoją klatę. Czuję się okropnie i jedyne, co mogę powiedzieć, to serdecznie przeprosić fanów i organizatorów tego koncertu - mówi Muniek Staszczyk.

Czytaj więcej w Dzienniku Zachodnim.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Kołowe pewnie wziął, bo reszta zespołu była wystarczająco trzeźwa?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co do kasy zabrać nie powinien ale zachował się i tak ładnie ( o ile można tak powiedzieć) bo się przyznał a nie jak niektórzy owijał sprawę w piękna słowa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No tak !!! w ten sposób promując naszą kulturę rodzi się pytanie : co osiągniemy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

"P. Staszczyk się kaja, przeprasza, ale połowę kasy zgarnął..."
Pani Marto, przecież musi mieć na "klina"!

Komentarz został ukrytyrozwiń

...ale zapowiedział też, że da koncert jesienią w miejscowym MDK-u jedynie za zwrot kosztów podróży (o ile miast się zgodzi). Muniek popełnił błąd, którego się po nim w sumie nie spodziewałem, ale przynajmniej się nie próbuje głupio tłumaczyć tylko przeprosił i zaproponował rekompensatę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

P. Staszczyk się kaja, przeprasza, ale połowę kasy zgarnął...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pijany idol daje "występ" - jakby kto nie wiedział, to niezwykła rzadkość i ewenement!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sek w tym, że zdecydowana większość wykonawców na tego rodzaju imprezach (a co gorsza przed) za kołnierz nie wylewa... Zapominają jednak, że to co potrafił kiedyś znieść młodszy organizm, nie koniecznie to samo zniesie po np. 10 latach...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panu Staszczykowi zdarzyło się przedwakowac, ale przecież ktoś widział, w jakim jest stanie i dla jego i zespołu dobra nie powinien dopuścić piosenkarza na scenę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

> Nie mam pojęcia, co się stało.

Nikt się nie staje co raz młodszym p. Staszczyk...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.