Facebook Google+ Twitter

Pijany pacjent na wózku inwalidzkim uciekł ze szpitala

  • Źródło: Gazeta Krakowska
  • Data dodania: 2006-07-12 10:24

Pijanego mężczyznę na wózku inwalidzkim zatrzymała chrzanowska policja. Zdążył przejechać ul. Topolową i niemal całą ul. Szpitalną w Chrzanowie. Jechał chodnikiem. We krwi miał 1,8 promila alkoholu.

Policja wszczęła poszukiwania pacjenta ok. pierwszej w nocy z piątku na sobotę. Znalazła go w okolicach mostu. Wyjechał na wózku wprost na nich.

Pacjentem-uciekinierem okazał się 28-letni mieszkaniec Chrzanowa, który przebywał w chrzanowskim szpitalu na oddziale rehabilitacji. Tam pił alkohol wraz z towarzyszącą mu kobietą. Mężczyzna zachowywał się bardzo agresywnie. Wszczął awantury - kolejno z personelem szpitala, a potem z ochroną. Wreszcie opuścił placówkę i wyjechał w środku nocy na ulicę.

– Zdarzają się ucieczki ze szpitala, ale ta jest specyficzna, bo pacjent był pijany. Wylądował później w izbie wytrzeźwień, co chyba najlepiej obrazuje jego stan - mówi zastępca dyrektora Szpitala Powiatowego w Chrzanowie Alicja Dobranowska.

– Szpital to nie więzienie. Oddziały nie są zamknięte. Pacjenci mają prawo wyjść do ogrodu, albo do sklepu. Na temat szamotaniny z ochroniarzami nic nie wiem – dodaje Dobranowska.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jak on to zrobił? pijany,na wózku. Pijany pacent?personel szpitala nie widział ze w szpitalu odbywa się balanga..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.