Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8740 miejsce

Pikantne zdjęcia z lęborskiego ratusza

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2008-12-09 09:12

Cały Lębork aż huczy od plotek. Tematem rozmów mieszkańców miasta jest pikantny, internetowy dialog oraz zdjęcia pochodzące z zapisu wideopołączenia, do którego miało dojść pomiędzy wiceburmistrzem miasta Tadeuszem Obidzińskim a jedną z mieszkanek Lęborka. Jak wynika ze zdjęć i zapisu rozmowy, Obidziński kontaktował się z kobietą w godzinach pracy za pomocą internetowego komunikatora skype.

Podczas połączenia doszło do bardzo osobistych wyznań, a pikantne szczegóły kontaktu zostały zarejestrowane internetową kamerą. Kobieta, z którą miał rozmawiać Obidziński, rozesłała zarówno zapis e-mailowy, jak i stopklatki z filmu do dziennikarzy oraz części radnych. Przesyłka wywołała szok.

Większość osób, z którymi rozmawialiśmy, znała już treść zdjęć i zarejestrowanej rozmowy, jednak odmawiano komentarza, gdyż zarówno zdjęcia, jak i tekst pełne są obscenicznych treści. Nie wiadomo też, czy na wszystkich zdjęciach jest wiceburmistrz, który wczoraj uchylał się od komentowania sprawy. Nie znamy też motywów tej osobistej prowokacji mieszkanki Lęborka.

Burmistrz miasta nie chce na razie komentować tego zdarzenia. - Nie znam jeszcze pewnych niuansów związanych z tą sprawą - mówi Włodzimierz Klata. - Na obecnym etapie nie mogę jej więc jeszcze komentować.
Nieco bardziej rozmowna była Wanda Konieczna, przewodnicząca Rady Miasta. - Materiały nie zostały jeszcze poddane analizie - mówi. - Proszę o to pytać samego zainteresowanego.

- Naprawdę trudno mi cokolwiek skomentować - mówi z kolei Alicja Zajączkowska, która podobnie jak Obidziński, jest zastępcą burmistrza. - Wydaje mi się to niemożliwe. Myślę, że sprawa się wyjaśni, i że to nie jest prawda. Tadeusz Obidziński nie był też zbyt rozmowny. - Na razie nie mogę niczego komentować ze względów osobistych - mówił wczoraj po południu. - Jeszcze dzisiaj na pewno się skontaktuję z redakcją w tej sprawie.

Więcej znajdziesz na stronach Polskatimes.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.