Facebook Google+ Twitter

Piknik dla dzieci z MPD w Warszawie już 18 września

Współautorzy: Marta Wróbel

Stowarzyszenie Rodziców Dzieci z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, zaprasza na piknik rodzinny. Impreza odbędzie się 18 września. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 września.

Logo stowarzyszenia Rodziców Dzieci z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym / Fot. Materiały prasowePiknik odbędzie się w parku należącym do Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD „Helenów” w Międzylesiu przy ul. Hafciarskiej 80/86. Początek spotkania zaplanowano o godzinie 10.

W programie spotkania przewidziano moc atrakcji m.in. karaoke, konkursy z nagrodami, zabawy integracyjne, sportowe, z końmi oraz dyskotekę. Dla rodziców zaplanowano spotkania z psychologiem oraz lekarzem specjalistą.

- Spotykamy się aby podtrzymać się na duchu, przekazać informacje o aktualnej sytuacji w rodzinach. Chcemy zastanowić się nad dalszym działaniem Stowarzyszenia. A także znaleźć pomoc u psychologa i lekarza ortopedy, którzy będą na pikniku. Przewidziana jest projekcja filmu dla rodziców o usamodzielnianiu się osób niepełnosprawnych. Rodzice, jeśli pogoda dopisze, choć trochę odpoczną- mówi nam Ewa Jagiełło, prezes fundacji.

W pikniku mogą wziąć udział zarówno członkowie Stowarzyszenia jak i nie należące do organizacji dzieci wraz z opiekunami. Udział jest bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 22 856 55 34/40 (od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00) oraz e-mailem: biuro@porazeniemozgowe.com.pl. Mapa dojazdu znajduje się podhttp://www.helenow.pl/mapa.php.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jak to dobrze, że istnieją takie imprezy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.