Facebook Google+ Twitter

Piknik Ekologiczny w Myślenicach

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-09-23 13:09

Już od dziś zacznij zbierać plastikowe butelki, baterie i makulaturę, a 2 października o godz. 10 przyjdź na myślenicki rynek i wymień odpady na sadzonkę. Szukaj EKOskarbów przy muzyce "The Beatles" i zdobywaj narody.

Piknik Ekologiczny / Fot. Materiały organizatoraW ramach Pikniku Ekologicznego będzie można obejrzeć pokaz mody eko-fashion, a także dowiedzieć się w jaki sposób czerpany jest papier. EKOlaureaci konkursu „Szkolna Segregacja Odpadów”, otrzymają nagrody za największą ilość zebranych śmieci, a każdy kto przyniesie 5 kg makulatury, 10 sztuk zużytych baterii lub 30 plastikowych nakrętek po napojach, otrzyma w zamian drzewko. Najmłodsi uczestniczy będą mogli wcielić się w dowolną postać, malując buźki EKOfarbakmi. Tropicielom skarbów natomiast z pewnością przypadnie do gustu zabawa przygotowana specjalnie dla prawdziwych poszukiwaczy. Podczas pikniku zagra zespół Liverpool, który wykona wiecznie żywe przeboje The Beatles.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej ekologicznej zabawy.

Piknik Ekologiczny organizowany jest w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach programu Infrastruktura i Środowisko.
.

K.U.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.