Facebook Google+ Twitter

Piknik Fabryka Wrażeń

Fabryka rusza 13 czerwca 2014r., o godz. 17.00, na boisku przy ul. Żabiej 10/12. Wydarzenie dedykujemy małym i dużym mieszkańcom Łodzi. Nie możesz tego przegapić! Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny!

Fabryka rusza 13 czerwca 2014r., o godz. 17.00, na boisku przy ul. Żabiej 10/12. Wydarzenie dedykujemy małym i dużym mieszkańcom Łodzi. Nie możesz tego przegapić!

Tylko u nas chętni rozegrają mecz z piłkarzami Widzewa i spróbują swoich sił we wspinaczce na 8-metrowej ściance. Najmłodsi oddadzą się fantastycznej przygodzie w Krainie Malucha oraz poszaleją w dmuchanym zamku i na zjeżdżalni. Tego dnia potężnych emocji dostarczy nam duża trampolina Eurobungy oraz dzielni strażacy i ich wspaniały wóz. Wszystkim fanom motoryzacji proponujemy przejazd milicyjnym radiowozem retro.

Miłośników sztuki zapraszamy do namiotu plastycznego, gdzie każdy chętny będzie miał okazję zaprojektować i wykonać oryginalną biżuterię, czy stworzyć niepowtarzalną torbę. Na małych muzyków czekają pełne energii i dzikiej radości warsztaty bębniarskie, prowadzone przez Akademię Rytmu Folk’n’Roll . Nasi goście będą też mogli wziąć udział w warsztatach grupy cyrkowej Carnival.

Ponadto: taneczne występy Lilla House, harce z harcerzami, pokazy baniek mydlanych, wata cukrowa, grill i wiele zaskakujących atrakcji, niespodzianek i konkursów.

Zdobądź bezpłatną przepustkę do Fabryki Wrażeń i zabierz ze sobą najbliższych!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.