Facebook Google+ Twitter

Piknik i Zakopower na Bemowie

Już w sobotę, amfiteatr w Parku Górczewska zapełni się całymi rodzinami i rozbrzmiewać będzie muzyką. Poprzednia edycja imprezy, która odbyła się w kwietniu, zgromadziła kilka tysięcy mieszkańców Warszawy. Organizatorzy liczą na kolejny sukces.

Ten sezon wiosenno-letni zostanie wyjątkowo hucznie zakończony przez warszawską dzielnicę Bemowo. W sobotę Amfiteatr Bemowo w Parku Górczewska stanie się miejscem spotkania i zabawy warszawiaków. O godz. 12 rozpoczną się gry, konkursy plastyczne i sportowe, będzie także pokaz mody Hali Targowej Wola i karaoke. Dla wielbicieli mocniejszych wrażeń organizator przygotował pokazy karate. Znajdzie się także coś dla wielbicieli tańca i modelarstwa.

 / Fot. materiały promocyjneTo już druga edycja pikniku. Pierwszy odbył się 25 kwietnia i przerósł oczekiwania organizatorów. Jak podkreśla Bemowskie Centrum Kultury, celem imprezy jest nie tylko dobra zabawa, ale także popularyzacja Parku Górczewska. Ma on stać się miejscem spotkań warszawiaków i aktywnego spędzania czasu. Obecnie park bardzo intensywnie się rozwija. Wystarczy wspomnieć liczne inwestycje, m.in. największy plac zabaw w Warszawie, który powstanie tam już w najbliższym czasie.

O godz. 20 koncert gwiazd - rockowe brzmienie z góralską duszą, czyli zespół Zakopower. Na czele zespołu oczywiście Sebastian Karpiel-Bułecka. Ich charyzma i umiejętność łączenia tradycyjnych góralskich melodii z nowoczesnym popem i rockiem, to kolejne gwaranty udanej zabawy. Dopisać ma również pogoda. Bemowski Piknik Rodzinny na bis już w sobotę. Wstęp wolny!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.