Facebook Google+ Twitter

Piknik Jubileuszowy w Ostrowcu Świętokrzyskim

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-05-26 09:44

Zapraszamy na plenerową imprezę edukacyjną „Piknik jubileuszowy” (25 lat Przedszkola Publicznego nr 21, 10 lat Inicjatywy Młodzieżowej), który odbędzie się 7 czerwca 2014 roku w ogrodzie Przedszkola Publicznego nr 21, os. Stawki 43.

Społeczność Przedszkola Publicznego nr 21 w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz młodzież skupiona w Inicjatywie Młodzieżowej w Ostrowcu Świętokrzyskim, działająca przy Fundacji „Pomocna Dłoń”, zaprasza na plenerową imprezę edukacyjną „Piknik jubileuszowy” (25 lat Przedszkola Publicznego nr 21, 10 lat Inicjatywy Młodzieżowej), który odbędzie się 7 czerwca 2014 roku w ogrodzie Przedszkola Publicznego nr 21, os. Stawki 43 (w godz. 14.00 – 19.00).
Celem pikniku będzie zwiększanie świadomości w zakresie integracji europejskiej (10 lat Polski w UE), szeroko pojęta edukacja ekologiczna społeczności lokalnej, uwrażliwianie dzieci i młodzieży na piękno otaczającej nas przyrody, promowanie lokalnych firm i instytucji którym ochrona środowiska nie jest obca, aktywizacja młodzieży, integracja pokoleń.
W ramach pikniku jubileuszowego przewidziano bloki edukacyjne, prezentacje firm, organizacji i instytucji na specjalnie przygotowanej scenie, prezentacje artystyczne z udziałem dzieci i młodzieży, stoiska edukacyjne, promocyjne i profilaktyczne skierowane do młodzieży, pokazy i prezentacje, gry, zabawy, konkursy, wystawy plenerowe, koncerty zespołów muzycznych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w pikniku, będzie nam bardzo miło gościć Was na naszej jubileuszowej imprezie.
(Sergiusz Olejniczak)

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: piknik


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.