Facebook Google+ Twitter

Piknik Rodzinny na hipodromie otwiera sopockie lato 2014

W najbliższą niedzielę, 29 czerwca, na sopockim hipodromie odbędzie się festyn rodzinny organizowany przez miasto i organizacje w nim działające. Będzie to pierwsza z miejskich imprez przygotowanych na tegoroczne wakacje.

 / Fot. Materiał organizatoraW niedzielę, 29 czerwca, na sopockim hipodromie o godzinie 11:00 rozpocznie się Piknik Rodzinny. Do udziału w nim zaproszeni są wszyscy mieszkańcy bez względu na wiek. Do godziny 15:00 czeka na gości wiele atrakcji. Udział w festynie jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów. Wystarczy przyjść lub przyjechać (dojazd SKM do przystanku Sopot Wyścigi) i dobrze się bawić.

W programie przewidziano m.in. przejażdżki bryczką, gry i zabawy dla całej rodziny, grillowanie, malowanie, konkursy, występy, pokazy oraz warsztaty sztuk rożnych. Nad bezpieczeństwem uczestników pikniku będą czuwać harcerscy ratownicy.

Piknik Rodzinny na sopockim hipodromie otwiera cykl imprez przygotowany na tegoroczne wakacje. Dla najmłodszych na letnie miesiące różnorodne zajęcia sportowe i kulturalne przygotował Młodzieżowy Dom Kultury, przygotowano także Wakacje w Operze Lesnej. Miejscowe zuchy i harcerze w drugiej połowie lipca wyjadą na obóz na Kaszuby. Na pozostających w mieście (jak i przyjezdnych) czekają inne atrakcje, dokładny kalendarz imprez można znaleźć na stronie internetowej miasta Sopotu.

Z pewnością każdy na wakacje znajdzie coś interesującego dla siebie. Ostatecznie można poleżeć placiem na plazy i się poopalać albo pojechać na zwiedzanie Gdańska lub Gdyni.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.