Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8642 miejsce

Piknik rodzinny "Raj dla bajtla" i Gra Miejska "Uwolnij Abonenta"

Lubisz wyzwania i dobrą zabawę? Chętnie korzystasz z okazji do aktywnego spędzenia czasu? 18 września rusza II edycja Gry Miejskiej "Uwolnij Abonenta" i Pikniku rodzinnego "Raj dla bajtla".

 / Fot. Elsat|SilemanJuż 18 września o godzinie 12:00 na stadionie GKS Szombierki, odbędzie się II edycja Pikniku Rodzinnego „Raj dla bajtla” i Gry Miejskiej „Uwolnij Abonenta” organizowanej przez lokalnego dostawcę telewizji cyfrowej, firmę Elsat oraz lokalnego dostawcę Internetu, firmę Sileman. To okazja do spędzenia radosnych i niezapomnianych chwil z rodziną i przyjaciółmi. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Miłośnicy mocnych wrażeń, poszukiwacze skarbów i detektywi – szykujcie się! II edycja Gry Miejskiej „Uwolnij Abonenta” zapowiada się równie intrygująco, jak pierwsza.

Czekają na Was wyzwania, wymagające zarówno sprytu, jak i kreatywności. Pokonując przeszkody, pamiętaj o czasie, bowiem wygrywa drużyna, która poprawnie wykona wszystkie zadania i równocześnie najszybciej się z nimi upora. Jednak, aby móc przystąpić do realizacji zadań, uczestnicy muszą zdobyć cenne wskazówki związane z tym, co mają zrobić, a zdobycie ich wcale nie jest takie łatwe…

Na miejscu wydarzenia czeka morze wyjątkowych atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Najmłodsi będą mogli przeobrazić się w superbohaterów lub słodkie kotki, a następnie oddać się beztroskiej zabawie na dmuchanym zamku, stoisku LEGO, mini siłowni dla dzieci, czy też w kąciku plażowicza, gdzie pociechy będą mogły pobawić się piaskiem kinetycznym. Zabawę nadzorować będą profesjonalni animatorzy.

Organizatorzy wydarzenia nie zapomnieli również o młodzieży. Do ich dyspozycji zostanie oddane stanowisko Nintendo Wii oraz zostanie zorganizowany turniej gry w piłkarzyki.

To nie koniec niespodzianek! W trakcie pikniku odbędą się liczne konkursy, a w nich do wygrania wartościowe nagrody.

Oczywiście, na stadionie nie zabraknie również punktu gastronomicznego, w którym uczestnicy będą mogli delektować się lokalnymi specjałami, przygotowanymi przez mistrzów w swoim fachu. Dodatkowo, będzie można oddać się degustacji idealnie schłodzonego złocistego napoju. Co więcej, poczęstunek również jest bezpłatny!
Wystarczy zabrać ze sobą dobry humor i dołączyć do wspólnej zabawy.

Zmierz się z wyzwaniem i Uwolnij Abonenta!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Proponuję grę, która stanowi znacznie większe wyzwanie.
Abonencie! Uwolnij Abonenta... od niedozwolonych wprost oraz niekorzystnych dla Ciebie klauzul w umowach!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.