Facebook Google+ Twitter

Piknik Rodzinny w Żarkach

Uroczystym przecięciem wstęgi, dokonanym przez burmistrza Libiąża Jacka Latko, Przewodniczącego Libiąskiej Rady Miejskiej Bogusława Gucika i Sołtysa Żarek Antoniego Skupienia oficjalnie otwarto plac zabaw w dzielnicy Zagórcze w Żarkach.

Najmłodsi chętnie korzystają z nowego placu zabaw / Fot. Paweł SalawaZ tej okazji Libiąskie Centrum Kultury, sołys Żarek, Spółka Pastwiskowa i OSP Żarki zorganizowali 17 lipca piknik rodzinny.

Najmłodsi mogli nie tylko wypróbować zamontowane urządzenia, ale również wziąć udział w przygotowanych przez LCK konkursach i zabawach z nagrodami.

Impreza była także okazją do zaprezentowania dorobku artystycznego zespołów śpiewaczych „Macierzanki” z Koła Gospodyń Wiejskich, „Wrzos” i „Zorza”. Ponadto odbył się koncert rockowej formacji „Blank Space”, a całość zakończyła zabawa taneczna z zespołem „Bravo”.

- Obiecałem to miejsce i słowa dotrzymałem. Teraz również jako sołtys i prezes Spółki Pastwiskowej oświadczam, że wkrótce ten plac jeszcze się powiększy i wzbogaci o nowe urządzenia do zabaw dla dzieci - zapowiada Antoni Skupień

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.