Facebook Google+ Twitter

Piłka nożna. Iwański i Peszko nigdy nie zagrają u Smudy?

Sławomir Peszko i Maciej Iwański nie zagrają w żadnym meczu polskiej reprezentacji, dopóki Franciszek Smuda będzie trenerem. - Nie może być pobłażania - mówi selekcjoner.

Maciej Iwański / Fot. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/80/Maciej_Iwanski_2009.jpg/200px-Maciej_Iwanski_2009.jpgPeszko i Iwański zostali wyrzuceni z kadry w związku z "aferą alkoholową" po meczu z reprezentacją Australii. Piłkarze zostali przyłapani pijani o 4 rano w hotelowym korytarzu. Konsekwencje balowania piłkarzy prawdopodobnie nie byłyby tak dotkliwe, gdyby nie fakt, że jak podaje serwis Sport.pl, zawodnicy zaczęli obrażać Jacka Zielińskiego - asystenta Smudy - i podważać jego kompetencje, gdy ten zwrócił im uwagę.

Sportowcy są rozgoryczeni, mają do selekcjonera pretensje o to, że ukarał jedynie ich, podczas gdy po meczu piło co najmniej kilku członków kadry. Smuda jest nieugięty. "U mnie coś takiego można zrobić tylko raz. Pierwszy i ostatni" - mówi w rozmowie z serwisem Sport.pl. Wszystko wskazuje na to, że Peszko i Iwański nie zagrają w Euro 2012.

Czy na pewno nie zagrają?

Sławomir Peszko przyznał, że bardzo żałuje tego co zrobił. Trenera za swój wybryk przeprosił przez telefon. "Powiedział [Smuda], że nie zabiera mnie na najbliższe zgrupowanie kadry, ale później to już jest kwestia otwarta. Obiecał, że gdy będę w wysokiej formie i nikt się na mnie nie będzie skarżył, to zaprosi mnie na następne zgrupowanie" - twierdzi piłkarz.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Nie wiem gdzie pan widzi ten rumieniec, panie Irku. A propos dziwek? Woli pan żebym użył zwrotu córy Koryntu np.? Tematem jest piłka i w tym przypadku pozawalam sobie użyć trochę innego języka od tego, którego wypada używać na co dzień. Poza tym odnośnie dziwek, to była pewna aluzja, co do wybryków francuskich gwiazd: Riberyego i Benzemy.

Cały ten nasz ''skandal'' jest niepotrzebnie rozdmuchiwany. Takie sprawy załatwia się wewnątrz kadry. Co do tego nie ma wątpliwości Zbigniew Boniek, który stwierdził, że gdyby Górski kiedyś eliminował kogoś z kadry z powodu zabalowania, to nie byłoby trzeciego miejsca w świecie. Piłkarze to nie ministranci i jeśli ktoś tego nie rozumie, tzn. że nie ma pojęcia o tym środowisku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Kamilu:( wpis z 20:24, ok. widzę rumieniec wstydu za ten wpis. Albo mamy do czynienia z profesjonalistami albo z zabawą w sport. Czas najwyższy skończyć z zobowiązaniami w jedna stronę. Nawet kosztem kilkuletniej posuchy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Skandal to by był, jakby pieprzyli dziwki w burdelach podczas zgrupowania. Póki co, to nie wiadomo ile wypili i jak to naprawdę wyglądało. To, że zrobili to po meczu z Australią, a nie przed też jest pewną okolicznością łagodzącą. Jest jeszcze jedna sprawa medalu. Może cała ta afera jest rozkręcona dlatego, że komuś nie pasuje Smuda i chcę w ten sposób narobić smrodku wokół kadry.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ci Panowie, nie komentując poziomu sportowego jaki prezentują, reprezentują Polskę. Takie zachowania nie powinny być tolerowane.

"Sportowcy są rozgoryczeni, mają do selekcjonera pretensje o to, że ukarał jedynie ich, podczas gdy po meczu piło co najmniej kilku członków kadry" - koleżeńskie zachowanie. Tłumaczenie się, że inni też pili... Niezbyt mnie to przekonuje. Gdy piłkarz wypije sobie w domu po pracy i to inna sprawa. To dorośli ludzie. Ale na zgrupowaniu reprezentacji? Skandal.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A właśnie, że zrobił bardzo dobrze!!!!! Niech gra ktoś ambitny o zdrowym podejściu, zaangażowaniem i pasją szybko nadrobi ewentualne braki i odda reprezentacji to co najlepsze!! Prawde pisząc to te braki i tak będą niewielkie porównując aktualną klasę Iwańskiego i odobinę lepszą Peszki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ala nowak
  • ala nowak
  • 22.09.2010 15:33

błąd zrobił smuda usuwajac ich z kadry

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pytanie nasuwa się proste... czy to duże wykroczenie(co naprawdę było) i zasługuje na adekwatną karę!? Były gorsze wyskoki i czasem obeszło się po kościach. Dobra !? droga aby do Euro 2012 pozbyć sie kadry. Moze lepiej trenera !?
Czas leci a sukcesów brak. Znowu będzie odnowa po staremu !?
Tutaj potrzeba trenera z głową , z koncepcją a nie ze zbyt dużymi emocjami na zewnątrz...i szukaniem na siłę ofiar

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do Euro jeszcze trochę czasu, więc pewnie skończy się na jakimś zawieszeniu. Smuda nie ma dysponuje plejadą gwiazd i pewnie da im jeszcze szansę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.