Facebook Google+ Twitter

Piłka nożna: Marcin Wasilewski chce odszkodowania od Axela Witsela

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-09-23 12:50

Obrońca Anderlechtu Bruksela, Marcin Wasilewski, sfaulowany pod koniec sierpnia, zdecydował, że będzie domagać się odszkodowania od zawodnika Standardu Liege. Chodzi o Axela Witsela, który w meczu ligowym nadepnął na wyprostowaną nogę Polaka, łamiąc ją w dwóch miejscach.

Informację o decyzji naszego reprezentacyjnego obrońcy podał Anderlecht na stronie internetowej, a później zamieściły ją także belgijskie gazety. Marcin Wasilewski będzie domagać się odszkodowania za poniesienie szkody - brzmi oświadczenie klubu.

Pełnomocnik Wasilewskiego spotkała się z dwoma belgijskimi prawnikami, którzy mają sprawdzić wszystkie możliwości uzyskania odszkodowania. Klub Polaka - Anderlecht Bruksela - zapewnił także, że pomoże mu i już konsultował sprawę pozwu cywilnego ze swoimi prawnikami.

Marcin Wasilewski w ubiegłym tygodniu wyszedł ze szpitala i wkrótce ma zacząć rehabilitację. Czeka go długa przerwa w grze - lekarze prognozowali, że od 10 do 12 miesięcy, choć w mediach pojawiły się optymistyczne informacje, że na boisko wróci już wiosną.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.