Facebook Google+ Twitter

Piłka Nożna. Powrót Brożka do kadry

Piłkarz Wisły Kraków Paweł Brożek ma realne szanse na grę w piłkarskiej reprezentacji Polski. Brożek po raz pierwszy zostanie powołany do kadry przez Franciszka Smudę. - W czwartek obejrzę go w meczu Ligi Europejskiej, a po jego zakończeniu sobie pogadamy. Decyzję jednak już podjąłem, biorę go na Kamerun - powiedział w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" trener reprezentacji.

P. Brożek / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Brozek3.jpg&filetimestamp=20090518221341Odstani mecz Pawła Brożka w biało-czerwonych barwach odbył się w Chorzowie. Przeciwnikiem naszych piłkarzy była drużyna ze Słowacji. Polacy pod wodzą Stefana Majewskiego przegrali wtedy 0:1 - informuje sport.pl

- Miło popatrzeć jak przykłada się do zajęć. W takiej sytuacji postępy na boisku są oczywiste - powiedział gazecie "Przegląd Sportowy" Henryk Kasperczak, chwaląc swojego piłkarza od początku przygotowań do kolejnego sezonu rozgrywek.

Paweł Brożek, oraz jego brat Piotr byli niekwestionowanymi bohaterami w meczu Wisły Kraków z FC Siaulai w II rundzie eliminacji Ligi Europejskiej. Strzelone przez nich gole dały Wiślakom wygraną 2:0 i spokój przed meczem rewanżowym, który odbędzie się w Krakowie.

Znalazło się również kilka głosów krytyki dla napastnika. Chodziło o brak skuteczności w niektórych sytuacjach. Niezrażony tym faktem trener Smuda chce osobiście zobaczyć na boisku grę Pawła Brożka, podczas rewanżowego spotkania Białej Gwizdy z FC Siaulai. - Na ten mecz wybieram się między innymi właśnie dla Pawła Brożka. Dobrych napastników nigdy za wielu, dlatego chcę go sprawdzić. Jeżeli mnie nie zawiedzie, to z pewnością zostanie w kadrze na dłużej - deklaruje Smuda.Wisła Kraków rozegra mecz z FC Siaulai 11 sierpnia na stadionie w Szczecinie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.