Piłka ręczna: SPR Safo Lublin poza pucharem EHF

• Autor usunął profil

• Data dodania: 2008-03-16 18:26

Mimo zwycięstwa we własnej hali z Dynamem Wołgograd, lubelskie szczypiornistki żegnają się z rozgrywkami Pucharu EHF.

Zespół Mistrza Polski w piłce ręcznej SPR Safo Lublin odpadł z rozgrywek Pucharu EHF. Mimo wygranej 32:29 przed własną publicznością z Rosjankami, Mistrzynie Polski nie zdołały odrobić dziesięciobramkowej straty z poprzedniego spotkania w Wołgogradzie. Lublinianki mogły pokusić się o awans, gdyby cały mecz zagrały tak jak pierwszą połowę. Trzy minuty przed przerwą prowadziły już ośmioma bramkami (20:12)

Najlepszymi zawodniczkami Mistrzyń Polski były zdobywczynie siedmiu bramek: Dorota Malczewska i Katarzyna Duran, sześć trafień zaliczyła Agnieszka Tyda, natomiast w zespole Rosyjskim najwięcej bramek rzuciła Olga Levina – dziewięć.