Facebook Google+ Twitter

Piłkarska jesień Do przerwy 0:1

Kolejna edycja największego na Pomorzu piłkarskiego turnieju dzikich drużyn z cyklu Do Przerwy 0:1 już w sobotę, 17 października 2015 roku w Gdańsku.

Piłkarskie zmagania w Gdańsku / Fot. fot. PMEDIA / Irena ZawadkoWszyscy miłośnicy piłki nożnej w każdym wieku zapraszani są na jesienną edycję turnieju z cyklu "Do Przerwy 0:1". Zawody zaplanowane są na sobotę, 17 października w Gdańsku. W szranki staną sześcioosobowe zespoły, które zmierzą się w pięciu kategoriach: dziewczyny, trampkarze (rocznik 2003 i młodsi), młodzicy (rocznik 2000-2002), juniorzy (rocznik 1997-1999) oraz rocznik 1996 i starsi. Zapisy prowadzone są na stronie www.DoPrzerwy01.pl oraz w dniu zawodów od godz. 9.00. Organizatorzy nie pobierają wpisowego.

Turniej otworzy nowy stadion przy ul. Meissnera na pograniczu gdańskiej Zaspy i Przymorza. Obiekt pomieści ok. pół tysiąca widzów. Zaopatrzony jest w pełną infrastrukturę socjalną. Nie ulega wątpliwości, że odtąd mieszkańcy Gdańska znajdą profesjonalne miejsce do rozwoju swojej pasji. Podczas imprezy towarzyszyć będą znani piłkarze Lechii Gdańsk. Nie zabraknie Lwa - maskotki biało-zielonych i zapewne upominków od klubu.

Organizatorzy przypominają uczestnikom i ich opiekunom, że na zawodach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu, w tym e-papierosów oraz picia alkoholu.

Turniej dzikich drużyn Do przerwy 0:1 rozgrywany jest cztery razy w roku cyklicznie od 11 lat. A to wszystko dzięki wsparciu instytucji, firm, osób prywatnych oraz wolontariuszy. Do tej pory ponad dziesięć tysięcy młodych piłkarek i piłkarzy z Trójmiasta i innych miejscowości województwa pomorskiego miało już okazje uczestniczyć w tych rozgrywkach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"Organizatorzy przypominają uczestnikom i ich opiekunom, że na zawodach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu, w tym e-papierosów oraz picia alkoholu." - lekko żenujące, że trzeba przypominać. Organizator zapewne wie jednak, co robi...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.