Facebook Google+ Twitter

Piłkarska uczta na Zielonej

W decydującą fazę wkraczają rozgrywki III ligi piłki nożnej mężczyzn. Ciekawe spotkanie zapowiada się w sobotę 16 maja w Słupsku. Nad Słupię przybędzie drużyna Bałtyku z Gdyni. Mecz zaliczany jest do wydarzeń podwyższonego ryzyka.

Obie ekipy nie przepadają za sobą. Chodzi tu głównie o kibiców, którzy mówiąc łagodnie - nie lubią się. Bałtyk zajmuje obecnie pierwszą pozycję. Podopieczni Jerzego Jastrzębowskiego mkną ku założonemu celowi - awansu do II ligi. Na trzeciej lokacie plasuje się Gryf 95 Słupsk i również jest pretendentem do wyższej ligi.

Gospodarze to dość młody zespół. Warto jednak wspomnieć, że szeregi Gryfa zasilają byli reprezentanci kraju - Paweł Kryszałowicz i grający trener Wojciech Polakowski. Trener gryfitów otrzymał niedawno propozycję poprowadzenia narodowej kadry w piłce plażowej. Słupszczanie, aby liczyć się w walce o awans, muszą zwyciężyć. Przyjezdni będą mogli pozwolić sobie nawet na porażkę, choć zapewne nie do końca będą tego chcieli.

W Słupsku już głośno o sobotnim meczu. Na słupach, przystankach, drzewach pełno plakatów zachęcających kibiców Gryfa do przyjścia na ulicę Zieloną. W internecie pojawiło się nawet kilka multimedialnych zapowiedzi. Z Gdyni przyjedzie duża grupa fanów tamtejszej drużyny. Kibice szykują piękną oprawę. Kolegów ze Słupska wspomóc chcą fanatycy Lechii Gdańsk. Zapowiada się ciekawe widowisko. Mecz rozegrany zostanie w najbliższą sobotę 26 maja na stadionie na ulicy Zielonej o godzinie 17.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.