Facebook Google+ Twitter

Piłkarski diament poszukiwany. Szansa dla młodych piłkarzy?

Jeśli lubisz i umiesz grać w piłkę nożną to nowy program może być dla Ciebie. Nowy projekt ma na celu znalezienie kolejnych talentów piłkarskich. Na zwycięzcę czeka kontrakt z klubem i 50 tys. zł.

 / Fot. screen z oficjalnej strony programuW programie „Piłkarski Diament” może wziąć udział każdy kto kocha grać w piłkę. Tu nie liczy się doświadczenie, ale talent, bo wystarczy grać amatorsko. Jedyne ograniczenia to wiek gdyż mogą w nim wziąć udział osoby w wieku 18-24 lat oraz granie co najwyżej na poziome półprofesjonalnym, czyli w niższych ligach.

Pomysłodawcami programu są Paweł Ziętara i Piotr Laboga, dziennikarze Canal+ i twórcy „Laboratorium Pro” poświęconego piłce nożnej. W jury tego talent show zasiądą piłkarscy specjaliści: Andrzej Juskowiak, piłkarz Sportingu Lizbona i reprezentacji Polski , trener Andrzej Zamilski, psycholog sportowy Paweł Habrat oraz dziennikarz Canal+ Tomasz Smokowski .

Zainteresowani muszą wypełnić ankietę na oficjalnej stronie konkursu. Składa się ona z kilku pytań dotyczących m.in. strzelonych bramek czy motywacji do osiągnięcia piłkarskiego sukcesu. Później odbędą się castingi w wybranych, polskich miastach: Lublinie, Koszalinie, Ostrowie Wielkopolskim, Tarnowie i Białymstoku. Podczas każdego z nich będą prowadzone testy psychologiczne i fizyczne. W sumie zostanie wybranych dziesięciu najlepszych, którzy wezmą udział w dalszym etapie programu i pojadą na obóz przygotowawczy do Gniewina. Dla zwycięscy czekają nie byle jakie nagrody bo kontrakt z klubem i 50 tysięcy złotych.

Program „Piłkarski Talent” będzie emitowany w formie ośmiu odcinków od 12 kwietnia na antenie Canal+ Sport.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.