Facebook Google+ Twitter

Piłkarski obóz przygotowawczy - Niechorze 2011

Piłkarski Obóz Przygotowawczy to obóz dla chłopców uczęszczających do szkoły podstawowej (urodzeni w 2001 i młodsi). Obóz odbędzie się w dniach 27.06 - 06.07.2011 w nadmorskim Niechorzu.

Piłkarski Obóz Przygotowawczy / Fot. K. TrzeciakowskiPiłkarski Obóz Przygotowawczy 2011 to kolejna edycja obozu przeznaczonego dla chłopców uczęszczających do szkoły podstawowej (urodzeni w 2001 roku i młodsi). Zgrupowanie to ma na celu przedstawienie nietrenującym jeszcze chłopcom, jak wygląda profesjonalny obóz przygotowawczy w prawdziwym klubie piłkarskim. Oczywiście wszystkie treningi i inne aktywności dostosowane są do sprawności fizycznej uczestników.

Piłkarski Obóz Przygotowawczy jest organizowany przez Klub Sportowy Delta Warszawa. Sztab szkoleniowy z warszawskiej akademii jest również sztabem szkoleniowym podczas Obozu Przygotowawczego. Wszyscy trenerzy są specjalistami najwyższej klasy, a ich wychowankami są między innymi Robert Lewandowski (Borussia Dortmund), Maciej Rybaczuk, Krzysztof Kopciński (obaj Znicz Pruszków), czy reprezentant Polski U-15 Arkadiusz Madeński (K.S. Delta Warszawa). Piłkarski Obóz Przygotowawczy / Fot. K. Trzeciakowski

Ideą Piłkarskiego Obozu Przygotowawczego jest pokazanie chłopcom, którzy nie zdecydowali się na trenowanie w wyczynowym klubie, jak wygląda piłkarski obóz. Poczynając od porannych rozruchów, przez treningi do krótkich odpraw taktycznych. Chłopcy przebywający na Piłkarskim Obozie Przygotowawczym będą czuli się jak w prawdziwym zespole z najwyższej półki.


Piłkarski Obóz Przygotowawczy / Fot. K. TrzeciakowskiMiejscem pobytu podczas Piłkarskiego Obozu Przygotowawczego jest nadmorskie Niechorze. Chłopcy będą przebywali w ośrodku oddalonym o około 100 metrów od plaży oraz 50 metrów od boisk treningowych. Niechorze to świetne miejsce do rozpoczęcia trenowania piłki nożnej.

Do dyspozycji zawodników będzie boisko z najnowocześniejszą sztuczną murawą. Oprócz treningów piłkarskich, podczas obozów organizowane będą liczne konkursy, "Olimpiada Obozowa" oraz wiele innych atrakcji.

Termin obozu:
27.06 - 06.07. 2011

Wszelkie informacje o obozie dostępne są na stronie internetowej Klubu Sportowego Delta Warszawa: Piłkarski Obóz Przygotowawczy - Niechorze 2011

Wszystkie chętne osoby organizatorzy proszą o kontakt: obozy@delta.warszawa.pl
lub pod numerem telefonu: (22) 224 08 68

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

hi
  • hi
  • 10.06.2011 12:33

ja go lewo nogo, potem prawo nogo a potem grom piłko diagonalno - grajta chopoki grajta

Komentarz został ukrytyrozwiń
Sadybiak
  • Sadybiak
  • 10.06.2011 10:36

Ha i tu moja Delta, brawo diabełki !!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Obywatel RP
  • Obywatel RP
  • 09.06.2011 21:13

Sam bym chętnie pojechał ale to niestety nie dla takich staruchów jak ja !!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
stachu
  • stachu
  • 09.06.2011 15:25

super szkoda ze u nas we wrocku nie ma nic podobnego

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.