Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25464 miejsce

Piłkarskie książki za materiały o Euro 2012. Kto wygrał w ostatnim etapie?

Publikując materiały o Euro 2012 mogliście w naszym konkursie wygrać piłkarskie książki. Kogo nagrodziliśmy w ostatnim tygodniu tygodniu?

Piłkarskie książki za materiały o Euro 2012. Kto wygrał w 1. etapie? / Fot. Okładki książekW naszym konkursie mogliście wygrać cztery książki Wydawnictwa SQN: "FC Barcelona. Głos z szatni", "Andres Iniesta. Rok w raju", "Wayne Rooney. Moja historia" i "Ronaldo. Obsesja doskonałości".

Konkurs miał cztery etapy (4-10, 11-17, 18-24 czerwca i 25 czerwca - 1 lipca) - w każdym z nich mogliście wygrać jedną książkę. Zwycięzcę redakcja wybierała spośród Autorów pięciu materiałów, które w danym tygodniu zgromadziły największą liczbę odsłon. Oczywiście konkurs obejmował zarówno teksty jak i galerie zdjęć.

Poszczególne etapy i nagrody:
4-10 czerwca: "FC Barcelona. Głos z szatni"
11-17 czerwca: "Wayne Rooney. Moja historia"
18-24 czerwca: "Andres Iniesta. Rok w raju"
25 czerwca - 1 lipca: "Ronaldo. Obsesja doskonałości"

Pierwszy etap konkursu wygrał...


W pierwszym tygodniu trwania konkursu, w dziale "Euro 2012" opublikowaliście ponad 100 materiałów! Spośród Autorów pięciu artykułów, które zgromadziły największą liczbę odsłon, postanowiliśmy nagrodzić... Mariusza Michalaka! Opublikował on fotorelację z otwarcia Strefy Kibica Euro 2012 w Warszawie, która przyciągnęła prawie 2,5 tys. czytelników. Mariusz Michalak otrzyma książkę "FC Barcelona. Głos z szatni".

Drugi etap konkursu wygrał...


Tym razem, spośród Autorów pięciu artykułów, które zgromadziły największą liczbę odsłon w drugim tygodniu trwania konkursu, zdecydowaliśmy się nagrodzić... Piotra Skrzypka! Jego zdjęcia z poznańskiej strefy kibica zobaczyło prawie 4 tys. osób! Piotr Skrzypek otrzyma książkę "Wayne Rooney. Moja historia".

Trzeci etap konkursu wygrał...


Po trzecim etapie konkursu, spośród Autorów pięciu artykułów, które zgromadziły największą liczbę odsłon, zdecydowaliśmy się nagrodzić... Oktawiana Jurkiewicza! Jego relacja live z meczu Chorwacja - Hiszpania przyciągnęła ponad 1,4 tys. czytelników. Oktawian Jurkiewicz otrzyma książkę "Andres Iniesta. Rok w raju".

Ostatni etap konkursu wygrał...


Po trzecim etapie konkursu, spośród Autorów pięciu artykułów, które zgromadziły największą liczbę odsłon, zdecydowaliśmy się nagrodzić... Krzysztofa Gnata! Jego zapowiedź wielkiego finału Euro 2012 przyciągnęła prawie 1,4 tys. czytelników. Krzysztof Gnat otrzyma książkę "Ronaldo. Obsesja doskonałości".

Serdecznie dziękujemy za wszystkie opublikowane przez Was materiały o Euro 2012. Ich liczba i jakość były wprost oszałamiające! Jednocześnie chcielibyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Światowego Dnia Dziennikarza Sportowego!

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Dziękuję bardzo. Miła niespodzianka :) Mam nadzieję, że materiał przypadł do gustu czytelnikom. Szkoda tylko, że już po Euro, ale ... chwila oddechu i "jedziemy" z piłką w wydaniu klubowym :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję bardzo! Jestem naprawdę zaskoczony tym wyróżnieniem! To tylko motywuje do dalszego pisania ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • P S
  • 18.06.2012 11:24

mój kolejny materiał uważam za jeszcze lepszy --> link tyle że opublikowany w niedzielę szybko zatonął w gąszczu inny wieści z EURO :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Serdecznie dziękuję redakcji za wyróżnienie i czytelnikom do których dotarły moje materiały. Pozdrawiam:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.