Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21921 miejsce

Piłkarskie unikaty - Aer Duo 2012 i Aquila

Największe piłkarskie wydarzenie tego roku nie pozwala pozostać obojętnym krajowym producentom zegarków i biżuterii. Zielonogórska firma Polpora postanowiła z tej okazji zaprojektować nowe modele polskich limitowanych zegarków mechanicznych.

Limitowany zegarek Aer Duo 2012 / Fot. Polpora ManufakturaCieszący się popularnością model Aer Duo został dopasowany kolorystycznie i stworzona została specjalna edycja składająca się z 12 egzemplarzy. Jednym liczba ta będzie się kojarzyła z rokiem powstania zegarka, drugim z boiskową jedenastką i ich trenerem. Pole do interpretacji pozostawiono fanom futbolu. Klasyczną białą tarczę zegarka, przywołującą na myśl powierzchnię piłki, podkreślono jedynie wyróżniającym się czarnym datownikiem. Wpasowuje on się idealnie w kompozycję cyferblatu i czasomierza, niczym jeden z czarnych skórzanych paneli piłki. Nadano zegarkowi nieco dynamiki, nie zmieniając jego charakteru. (www.polpora.com/aer_duo_2012)

Unikatowe egzemplarze zegarka Aquila (łac. orzeł) są niezaprzeczalnie perełkami manufaktury. Zaprojektowane zostały dla najbardziej wymagających fascynatów zegarmistrzostwa. Trzy orły bieliki, niczym dystyngowane drapieżniki, otrzymały trzy eleganckie cyferblaty. Każdy z nich w innym odcieniu, przy czym jeden z nich w wersji pokrytej srebrem. Na tarczy zamieszczono kręgi i promieniście rozchodzące się osadzane indeksy. Mają one przywoływać skojarzenia z okiem i upierzeniem orła zdobiącego polskie godło. Sercem każdego z Bielików są ponownie najwyższej klasy szwajcarskie werki mechaniczne. (www.polpora.com/aquila)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.