Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

30813 miejsce

Piłkarz zastrzelił arbitra za pokazanie czerwonej kartki

Sędzia piłkarski został zamordowany na boisku w kilka chwil po tym, jak pokazał zawodnikowi czerwoną kartkę. Tragedia rozegrała się w Argentynie.

Sędzia piłkarski został zamordowany na boisku w kilka chwil po tym, jak pokazał zawodnikowi czerwoną kartkę. Tragedia rozegrała się w Argentynie.

Czerwona kartka. http://blogs.lse.ac.uk/brexitvote/2016/02/14/a-bit-of-a-red-herring-why-a-red-card-would-make-very-little-difference-to-eu-policymaking/ / Fot. Ian BurtCesar Flores (48), który sędziował podczas spotkania amatorskich drużyn futbolowych, został trzykrotnie postrzelony z broni palnej przez jednego z piłkarzy. Kule trafiły w głowę, klatkę piersiową i szyję. Sprawca pozostaje na wolności.

Strzały sięgnęły również jednego z zawodników. 25-letni Walter Zarate odniósł rany klatki piersiowej ale przeżył, dzięki natychmiastowej pomocy medycznej.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę, w Campo de la Ribera (stolica prowincji Cordoba). "To wszystko wydarzyło się w trakcie meczu" - oznajmił rzecznik policji dla agencji informacyjnej Efe. Wiadomo, że arbiter pokazał piłkarzowi czerwoną kartkę. Później wypadki potoczyły się błyskawicznie i niespodziewanie. "Gracz był rozgniewany, poszedł po swój pistolet i zabił go." - mówi rzecznik. Sędziego nie udało się odratować, zmarł w szpitalu.


źródło: Independent

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.