Facebook Google+ Twitter

Piłkarze Polonii Warszawa nie będą mieli wakacji?

Prezes Polonii Warszawa ogłosił, że piłkarze "Czarnych Koszul" mają trenować 2 razy dziennie do końca czerwca. Według ekspertów prezes chce w taki sposób sprowokować piłkarzy, aby ci z własnej woli zerwali kontrakty.

Większość piłkarzy o tej porze myśli o odpoczynku, rodzinie oraz wakacjach. Nie dotyczy to piłkarzy Polonii Warszawa; prezes wymyślił, że ukarze ich w oryginalny sposób - piłkarze będą normalnie trenować do końca czerwca.

Zgodnie z prawem zawodnikowi przysługuje 30-dniowy urlop. Żeby wymigać się od trenowania w czerwcu, zawodnicy "Czarnych Koszul" wymyślili, że wezmą urlop właśnie na ten miesiąc. Nic z tego, zgodnie z przepisami, wolne przysługuje im w perspektywie całego roku. Tak więc Wojciechowski może dać im urlop dopiero w grudniu na święta - czytamy w "Przeglądzie Sportowym"

Według ekspertów, piłkarze mogą oskarżyć Wojciechowskiego o mobbing, a wtedy przy korzystnym dla piłkarzy rozstrzygnięciu sprawy przez sąd, Polonia może zostać zdyskwalifikowana i zniknąć z mapy polskiego futbolu.

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.