Facebook Google+ Twitter

Piłkarze Śląska Wrocław zmierzyli się z kibicami w FIFA 10

W niedzielę o godz. 13 piłkarze Śląska Wrocław przystąpili do rywalizacji ze swoimi kibicami. Areną ich zmagań było wirtualne boisko w grze FIFA 10.

Zawodnicy zostali podzieleni na 2 grupy / Fot. Przemysław BąkGośćmi specjalnymi turnieju byli Kamil Biliński oraz Piotr Celeban, czyli zawodnicy, których twarze znalazły się na okładce najnowszej gry z serii FIFA. Wszystko odbyło się w strefie gier w Empiku znajdującym się we wrocławskiej Renomie.Kamil Biliński i jego grupa / Fot. Przemysław Bąk Na początku zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy: grupę A, która grała przeciwko Kamilowi Bilińskiemu oraz grupę B, której przeciwnikiem był Piotr Celeban.

- Impreza odbyła się z okazji Mikołajek. Pomysł powstał w kręgach empikowskich. Informacja poszła również do Electronics Arts i oni załatwili nam obecność piłkarzy - powiedział Marek Śnioch, kierownik działu Multimedia w Empik Renoma, a zarazem współorganizator turnieju.

Piotr Celeban i jego grupa / Fot. Przemysław BąkDo pojedynku z graczami Śląska stanęło wiele młodych osób. Tylko nielicznym udało się pokonać zawodowych piłkarzy.

- Samo uczucie grania z zawodnikiem Śląska jest nieszczególne. Gra się, jak z każdym innym. Natomiast wygrana z taką osobą, to już co innego. Fajnie się wygrywa z piłkarzem - mówił Bartosz Słupski, który wygrał 1:0 z Kamilem Bilińskim.

Gdy pojedynki dobiegły końca odbyło się uroczyste wręczenie nagród tym, którzy nie dali się pokonać Kamilowi i Piotrowi. Zwyciężyły 3 osoby: Bartosz Słupski, Kacper Milonowicz i Leszek Mikołajczak.

Po wręczeniu nagród każdy z obecnych mógł dostać autograf i prezenty od zawodników wrocławskiej drużyny. Chętnych nie brakowało.

Chętnych po autograf nie brakowało / Fot. Przemysław Bąk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.