Facebook Google+ Twitter

Pilnie potrzebna krew dla Angeliki Żelazko

Potrzebna krew dla Angeliki Żelazko! 19-letnia chora na raka Angelika wróciła do Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Dziewczynka ma słabe wyniki badań i wciąż jest przetaczana jej krew. Tylko dla osób zainteresowanych.

Zdjęcie: Plakat informacyjnyhttp://angelikazelazko.blogspot.com/Każda osoba może oddać nastolatce krew w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie na ul. Chodźki 2. Obojętna jest grupa i miejsce oddania krwi. Koniecznie dopisek: "Dla Andżeliki Żelazko&quot
Plakat informacyjny
http://angelikazelazko.blogspot.com/

Każda osoba może oddać nastolatce krew w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie na ul. Chodźki 2. Obojętna jest grupa i miejsce oddania krwi. Koniecznie dopisek: "Dla Andżeliki Żelazko"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Przepraszam, moja wina,ze nie zadzwoniłam w nocy..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzwoniłam do Lublina..krew można oddać, tak jak pisałeś. Nie ważna jest grupa, miasto itd...Wiadomość potwierdzona...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Taką informację się dzielę, jaką posiadam. Myślę, że możesz oddać krew dla Angeliki z dopiskiem,że to dla niej..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Droga Beato.
To, że Angelika posiada grupę krwi O Rh+ (plus) nie oznacza wcale, że nie można pomóc dziewczynie poprzez oddanie krwi o innej grupie.
Od kilkunastu lat oddaję krew i postępowanie w tej sprawie jest mi znane.
A tutaj akty prawne: http://krwiodawcy.info/index.php?page=Akty%20prawne
Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Potwierdzam zgodność kont.
Beata Traciak

Komentarz został ukrytyrozwiń

Potrzebna krew dla Angeliki!
18-letnia chora na raka Angelika przebywa w Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Dziewczynka ma słabe wyniki badań i wciąż jest przetaczana jej krew.
Aby jej stan się poprawił Angelika potrzebuje grupy krwi 0RH+.
Prosimy wszystkie osoby o podanej grupie krwi, o pomoc Angelice w powrocie
do zdrowia. Każda osoba o takiej grupie może oddać nastolatce krew
w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie na ul. Chodźki 2.

Angelika jest córką policjanta z Biłgoraja. Od 3 lat choruje na nowotwór złośliwy. Obecnie dziewczyna jest leczona w Niemczech. Chora nastolatka wróciła ponownie do Polski. Wróciła do domu po II cyklu chemii, jaki przyjęła. Wróciła, aby nabrać sił przed kolejnymi etapami leczenia. Jednak dziewczyna jest bardzo osłabiona, ma złe wyniki badań. Zamiast w domu wśród bliskich, leży w Szpitalu Dziecięcym w Lublinie na ul. Chodźki 2. Aby jej stan się poprawił, Angelika potrzebuje przetoczenia krwi grupy 0RH+
Apelujemy do wszystkich osób, które posiadają grupę krwi 0RH+ o dar serca w postaci oddania potrzebnej krwi nastolatce. Każdy, kto chciałby jej pomóc, może oddać krew zgłaszając się do Szpitala Dziecięcego w Lublinie do Banku Krwi na ul. Chodźki 2.
Przy oddawaniu krwi należy poinformować, że krew jest oddawana dla Angeliki Żelazko.
To dzięki wsparciu wszystkich Państwa Angelika zakończyła II cykl chemii i czeka na kolejny. Jednak w chwili obecnej najważniejsza jej dla niej krew. Rodzice szukają dawców krwi dla córki i wciąż zbierają pieniądze na jej dalsze leczenie. W imieniu rodziców Angeliki dziękujemy za każdy gest, za każdą wpłatę, dzięki której Angelika może być leczona w Hamburgu. Niebawem dziewczyna rozpocznie kolejny III etap leczenia i każda złotówka jest dla niej na wagę złota! Aby to nastąpiło, potrzebuje życiodajnego płynu, jakim jest krew.
…. A pieniążków na dalsze jej leczenie wciąż brakuje, dlatego każdego dnia prosimy o więcej, mamy nadzieje, że nasze apele trafią do jak najszerszego grona osób, które mogą, chcą i są w stanie pomóc wrócić Angelice do zdrowia. Leczenie 18-latki sięga 200 000 euro, aby mogła żyć, pomóżmy zgromadzić jej tę sumę!
Pieniądze dla Angeliki można wpłacać na konta:
Marek Żelazko
Bank BPH o/Biłgoraj
17 1060 0076 0000 3070 0032 3172
Fundacja Dorośli Dzieciom, Deutshe Bank S.A. o/Kielce
53 1910 1019 2402 7236 3121 0001
z dopiskiem „darowizna dla Angielki Żelazko”

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla osób chcących pomóc Angelice- przesyłam apel..jest pózno i nie dam rady zrobić materiału na jutro rano. Tłumaczę,że krew jest STALE!!!! PRZETACZANA- Angela, ma taką a nie inną grupę..TYlko TA grupa w JEJ przypadku, jest brana pod uwagę..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Angela, jest osobą ciężko i poważnie chorą..ma raka!!!! Jeśli ktoś chce oddać krew, bardzo proszę- jesli nie chce uczestniczyć w tej AKCJI POMOCOWEJ i z tą grupą krwi, to proszę nie czytać apelu, nie komentować..pozatym prosiłam bardzo wyraznie, że apel jest JEDYNIE!!!! Dla osób, które chcą pomóc...Tu chodzi o życie dziewczyny i jęsli sie to nie podoba, to trudno...jakoś sobie damy radę!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Taka jest potrzebna w przypadku Angeliki..
http://angelikazelazko.blogspot.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlaczego tylko o takiej grupie?
Oddając krew na daną osobę nie jest wymagana zgodność grup.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.