Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3449 miejsce

Piloci Artur Kielak i Tomasz Czekajło w teamie gwiazd Siódmiaka

Jedni z najlepszych pilotów w Polsce, Artur Kielak i Tomasz Czekajło specjalnymi gośćmi meczu Orłów Wenty vs. Reszta Świata w Ergo Arenie w Gdańsku.

 / Fot. Archiwum Menu Group15 grudnia 2013 roku w Ergo Arenie w Gdańsku podczas meczu „Orłów Wenty” z Resztą Świata obok zaproszonych przez Artura Siódmiaka gwiazd polskiego sportu i muzyki, między innymi Dariusza Michalczewskiego, Krzysztofa Skiby, Iwony Guzowskiej, Piotra Gruszki, Adama Korola, Piotra Świerczewskiego i Radosława Majdana pojawią się jedni z najlepszych polskich pilotów, Artur Kielak – mistrz Polski w akrobatyce sportowej oraz Tomasz Czekajło.

Artur Kielak to pilot samolotowy, szybowcowy, śmigłowcowy i komunikacyjny, wyczynowy, a także skoczek spadochronowy. Jest wielokrotnym reprezentantem Polski na Mistrzostwach Świata i Europy w akrobacji samolotowej, zdobywcą szóstego miejsca na Mistrzostwach Europy, byłym mistrzem Polski w akrobacji samolotowej advanced, zdobywcą tytułu „Człowieka Roku” lotnictwa ogólnego w plebiscycie „Lotnicze Orły” oraz członkiem Akrobacyjnej Kadry Narodowej RP.

 / Fot. Archiwum Menu GroupTomasz Czekajło to pilot z zespołu akrobacyjnego Fundacji Legendy Lotnictwa. Z wykształcenia jest prawnikiem, jednak realizuje swoje pasje, które miały swoje źródło jeszcze w dzieciństwie.

Obaj znakomici piloci na specjalne zaproszenie agencji Menu Group oraz Exodus Group pojawią się 15 grudnia w Ergo Arenie w Gdańsku, aby kibicować zawodnikom drużyny Bogdana Wenty, a przede wszystkim Arturowi Siódmiakowi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.