Facebook Google+ Twitter

Piłsudski przebiegnie ulicami Warszawy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-10-06 16:46

11 listopada w Warszawie odbędzie się XXI Bieg Niepodległości. W tym roku będzie to wydarzenie niezwykłe, ponieważ poprzedzi je konkurs na najlepszego sobowtóra Marszałka Józefa Piłsudskiego, który pobiegnie razem z resztą uczestników. Warto się zgłaszać, gdyż na zwycięzcę czeka nagroda.

W tym roku po raz pierwszy organizatorzy XXI Biegu Niepodległości zdecydowali się przeprowadzić konkurs na sobowtóra Marszałka Józefa Piłsudskiego. Wszyscy zainteresowani mogą wysyłać swoje zdjęcia lub filmy, w których ucharakteryzowani
są na Marszałka na adres: biuro@biegniepodleglosci.com. Na zwycięzcę czeka nagroda i pakiet startowy Vip. Zgłoszenia należy wysyłać do 25 października 2009 roku.

Tegoroczna XXI edycja odbędzie się 11 listopada, w środę o godz. 12.00. Zawodnicy pokonają trasę, liczącą 10 km. W wydarzeniu mogą wziąć udział biegacze, osoby niepełnosprawne na wózkach i nordic walking. Po raz pierwszy do wydarzenia dołączą również rolkarze.

Swój udział w imprezie można deklarować na stronach www.wosir.waw.pl oraz www.biegniepodleglosci.com, od 15 października do 9 listopada br. Liczba uczestników ograniczona jest do 7 tysięcy, warto zapisać się jak najszybciej, gdyż bieg z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.