Facebook Google+ Twitter

Pinterest - nowy serwis sieci społecznej

Pinterest jest niespodzianką stycznia 2012, w ubiegłym tygodniu uplasował się na 10. miejscu wśród najczęściej odwiedzanych serwisów sieci społecznej. Nowy serwis staje się powoli hitem internetu.

 / Fot. Isabella Degen (skan ekranu)Pinterest, nowy serwis, staje się powoli hitem internetu. Czy wkrótce będzie równie popularny jak Facebook i Twitter? Patrząc na jego rozwój, to jest niezwykle dynamiczny, w ubiegłym tygodniu odnotowano 11 milionów wizyt. Strony te są najbardziej popularne dla miłośników, dekoracji, mody, sztuki i drobnego rzemiosła.

Jak podaje spidersweb.pl, baza użytkowników wcale nie jest typowa - przynajmniej jak dla sieci społecznych. Pinterest ma inny układ w porównaniu do innych portali, użytkownicy mają inny profil w porównaniu z ich odpowiednikami serwisów społecznościowych. Użytkowanie portalu polega na przypinaniu tematycznie różnych zdjęć, przepisów kulinarnych, akcesoriów mody, dekoracji i innych obiektów. Istnieje też opcja dzielenia się z innymi „znaleziskami”. Jest to metoda na zbieranie różnych nowych idei. Serwis nie pozostawia nikogo obojętnym i bardzo wciąga, można przeglądać „tablice” innych i z nich korzystać. Można tworzyć własne zbiory i przeglądać inne o podobnej tematyce. Serwis jest po prostu ładny, kolorowy i przyjazny. Miło tam pogrzebać i zawsze znajdziemy coś, co przykuje naszą uwagę.

Pinterest nie jest jeszcze serwisem otwartym dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby się zarejestrować. Najlepiej więc znaleźć kogoś, kto już serwisu używa i poprosić, aby do niego zaprosił.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Aga
  • Aga
  • 04.02.2012 18:10

jest polska wersja tego http://www.pinoteka.pl
Mają ruszyć w połowie lutego.

Aga

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dominik P.
  • Dominik P.
  • 04.02.2012 17:07

Facebook może być dominujące w ruchu z Googlem....Pinterest nowy portal społecznościowy media "jest obecnie najszybciej rozwijającym się miejscem dla ruchu poleconego" donosi wiadomosci z CNET....alle na własny rachunek. W rzeczywistości, Pinterest napędza większy ruch niż Google +, YouTube i LinkedIn ... razem wzięte. Według badania, która odwołuje CNET, Facebook napędza 26,4% ruchu w internecie, Pinterest jest obecnie na trzecim miejscu!! Co ciekawe, Pinterest 2.5 % nie jest daleko w tyle za Google i Twitter, które mają 3,62% i 3,61%

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję bardzo za informacje i dodatkowy link do FB. Chwilę to trwało, ale się udało :) I już mamy konto. :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za te wiadomości,w erze internetu, wciąż mamy permanentny brak czasu, na szukanie nowości w serwerach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja akurat jestem w dziedzinie kulinariów zwolennikiem podchodzenia z dystansem do przetwarzania żywności.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla tych co potrzebują zaproszenie to chyba najlepiej przez Facebook: http://www.facebook.com/pinterest

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tom F.
  • Tom F.
  • 21.01.2012 15:12

Ciekawe, jest naprawdę kopalnią inspiracji :)) Jak dla mnie genialny pomysł, zwłaszcza, jeśli w zakładkach mnoży się od linków z inspiracjami od kulinariów po majsterkowanie - dziekuje i pozdrawiam. Tomek

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kto szuka ten znajduje:)) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla zainteresowanych polecam link : http://venturebeat.com/2011/12/22/pinterest/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.