Facebook Google+ Twitter

Pióra pierwsze, drugie i trzecie!

Doceniając talent i dziennikarską pasję Autorów Wiadomości24.pl, przyznajemy dziś kolejne pióra. Autorom wyróżnionym nimi przypominamy, że wiążą się z piórami konkretne uprawnienia i przywileje. Dwa pióra dają prawo do moderacji komentarzy i forum, trzy pióra umożliwiają m.in. podgląd materiałów w moderacji. Cały czas pracujemy nad poszerzaniem Waszych możliwości.

Pierwsze pióro otrzymują:

Sławomir Żylak dzieli się z nami swymi fotograficznymi pasjami. Architektura, żużel, fotografia "nieprzedstawiająca"... Kto jeszcze nie widział, niechże zerknie. Koniecznie!

Paweł Talbierz to fan sportu. Przynajmniej nam zaprezentował się z tej strony. W materiale "Czy Polacy kochają sport" stwierdza: częściej zasiadamy przed telewziorem niż gramy w piłkę nożną na boisku . Podobnie jest w przypadku innych dyscyplin sportowych. Przeciętny Polak uważa, że sport kocha, chociaż tak naprawdę ogranicza się do jednej odmiany tej "miłości".

Rafał Andrzej Smentek trzeźwo patrzy na otaczającą go rzeczywistość. Pisze na przykład: Trwają ostatnie prace przy przebudowie Krakowskiego Przedmieścia w Warszawie. I wszystko byłoby w porządku gdyby nie zapomniano o jednym – ławkach.

Michał Jóźwiak skupia się często na komentowaniu bieżących wydarzeń. Zgrabnie podsumował niedawno dylematy Samoobrony: "O tym, że "chłop potęgą jest i basta" wiedział już Stanisław Wyspiański pisząc "Wesele", teraz przekonują się o tym polscy parlamentarzyści. Po całym dniu dywagacji i przypuszczeń wszystko jest już jasne: wychodzą, ale zostają!"

Pawłowi Jędrasiakowi pierwsze pióro przyznajemy w uznaniu jego regularnych doniesień z rodzinnej Częstochowy. Wystarczy przytoczyć tytuły: "Częstochowa: alarm bombowy w centrum miasta", "Baseny geotermalne pod Częstochową?", czy "Częstochowa: Pożar w hurtowni Makro."

Dzięki Wojciechowi Lenartkowi znamy datę premiery Wiedźmina, wiemy też jak podczas tegorocznej Metalmanii zagrał Jorn Lande

Wojciech Grzesiak pisze m.in. "Quentin Tarantino i Robert Rodriguez powracają z mocnym i szybkim uderzeniem w postaci filmu "Grindhouse Vol. 1 Death Proof". Kto chciałby się czegoś dowiedzieć o kinie koreańskim, ten też może znaleźć coś u Wojtka.

Tomasz Kamiński
to nie tylko autor relacji ze wspinaczkowych mistrzostw Polski, ale także aktywny dyżurny Wiadomości24.pl. Między innymi z jego pomocą jesteśmy w stanie nadążać za błyskawicznie napływającymi doniesieniami z całego świata.

Salvatore Jurkowski jest jednym z najoryginalniejszych autorów. Nie kryje się ze swą bezdomnością. Więcej - uczynił z niej temat swych licznych materiałów. Inaczej być może nigdy nie dostalibyśmy bezpośredniej relacji z aresztu.

Adam Ł. Gawlik specjalizuje się w komentowaniu bieżących wydarzeń i felietonach. Ale dzięki niemu nie umknęły nam też ważne chwile w polskiej kulturze.


Piotr Bogdanowicz ostatnio popisał się bardzo ciekawym materiałem: Poczta Polska kontra "Przesyłki Miejskie Doręczeniowe". Wcześniej pokazal w trzyodcinkowym materiale jak samodzielnie można prognozować pogodę.

Jarosław Sikora regularnie nadsyła materiały ze Słupska. O tematyce ukazującej wszelakie aspekty życia tego miasta. Jarku, gratulujemy.

Grono autorów Wiadomości24.pl, mogących się poszczycić drugim piórkiem, powiększy się o następujące osoby:

Daniel Kur, fan sportu, któremu nieobce są także i inne dziedziny życia. Choćby - charytatywne przedsięwzięcia, służące niepełnosprawnym dzieciom.

Kuba Dobrowolski. Autor porywających relacji z meczów siatkówki. Ale, jak to dziennikarz, potrafi spojrzeć na sport nieco z boku i podzielić się swymi refleksjami na temat stadionowych chuliganów.

Tomasz Żółciak potrafi zrobić wywiad ze studentem, który, w ramach ekologicznego protestu przesiedział
w namiocie na drzewie trzy tygodnie, jak i materiał wideo z historycznych pieśni w w formie karaoke. Wierzymy, że Tomkowi, odbywającemu w Wiadomości24.pl praktykę, ciekawych tematów nigdy nie zabraknie.

Bartosz Krieger. To autor takich tekstów jak "Uspokaja mnie widok cieknącej krwi" i "Neopoganie, czy neonaziści?" a także relacji z nowych wydarzeń teatralnych.

Katarzyna Enerlich. Dzięki Kasi zawsze wiemy z wyprzedzeniem, co ciekawego dzieje się nad wielkimi jeziorami Mazur. I dzięki temu możemy się tam zjawić w najlepszym momencie! Katarzyna nie ucieka też od
wydarzeń politycznych - choćby mazurskich wątków ostatniej afery w Ministerstwie Rolnictwa.

Bartłomiej Międzybrodzki. Co działo się w "białym miasteczku" podczas strajku pielęgniarek? Jak wyglądają rozkopane ulice Warszawy? To wszystko mogliśmy zobaczyć dzięki zdjęciom Bartka.

Michał Szewczyk pokazuje zaś na swych zdjęciach codzienne życie Krakowa. Krakowa muzyki, sportu, miasta ludzi o ciekawym hobby. Jak dobrze, że możemy tam się przenieść choć na chwilę...

Trzecie pióro otrzymują zaś:

Adam J. Pisula. Nie skąpi czasu, by przybliżyć nam to, co dzieje się w Niemczech. Ostatnio - dzięki tekstowi : "O nas dla sąsiadów - polskie imprezy kulturalne w Niemczech". Adam robi wspaniałe, klimatyczne zdjęcia. Nie wahał się też, z aparatem w dłoni, sprawdzić jak chronione są lotnika w Niemczech. A to, w chwili zagrożenia terroryzmem nie jest najłatwiejszym zadaniem.

Damian Kazak to nasz niestrudzony tropiciel spraw ciekawych. Ostatnio wykrył "wyciek" do internetu najnowszej książki o przygodach Harrego Pottera. Był pierwszy, a po Damianie news ten powtórzyły największe polskie serwisy informacyjne. Damian, mamy nadzieję, że w Norwegii nie marzniesz.

Michał Tyrpa to autor tekstów odważnie recenzujących trudne, polsko - żydowskie stosunki. "Odwiedzające Kraków wycieczki izraelskiej młodzieży od kilkunastu lat słyną z bezprzykładnego chamstwa, arogancji i brutalności - pisał Michał w tekście "Polsko-żydowski świat nieprzedstawiony" – W zeszłym tygodniu wieści o tym dotarły do redakcji warszawskiego tygodnika „Przekrój”. Czyżby w polskiej prasie dał o sobie znać wzrost nastrojów antysemickich? – pytał prowokacyjne.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (26):

Sortuj komentarze:

Jeszcze nie podziękowałam za pióro i komentarz:) zawsze jest tak, ze loguję się, wpisuję artykuł i lecę tworzyc drugi :) Pozdrawiam całą Redakcję i ściskam!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dwudziestu jeden wyróżnionych ? I wszyscy biją brawo ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

a ja cały czas zachodziłem w głowę skąd się wzięła ikonka pióra przy moim profilu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

gratuluje;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ach! wiem jaki to moment, zobaczyć swoje nazwisko wśród wyróznionyh. Dlatego najserdeczniej gratuluję wszystkim.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 21.07.2007 23:26

I ja bardzo dziękuję za wyróżnienie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 20.07.2007 14:49

Dziękuje bardzo, nie spodziewałem się ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję i gratuluję wszystkim wyróżnionym

Komentarz został ukrytyrozwiń

Serdecznie dziękuje:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

dziś zajrzałem na bloga i zaskoczenie ;) wiem że to sztucznie brzmi, ale dopiero niedawno otrzymałem pierwsze piórko, a tu już drugie w kolekcji. Fantastycznie to motywuje :D Dzięki i gratulacje dla wszystkich

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.