Facebook Google+ Twitter

Piosenki z najnowszej płyty Carli Bruni za darmo w internecie

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-07-09 18:21

Wielbiciele Carli Bruni mogą od dzisiaj słuchać piosenek z jej nowego albumu. Nagrania dostępne są za darmo i przez kilka najbliższych dni wyłącznie w internecie.

Płyta Carli Bruni, nosząca znamienny tytuł „Comme si de rien n'était", czyli „Jakby nic się nie stało", ukaże się w sprzedaży w większości krajów Europy dopiero w piątek, ale już teraz można jej posłuchać na stronie internetowej piosenkarki. Nowe nagrania są utrzymane w kameralnej tonacji znanej z jej poprzednich płyt.

Carla Bruni, choć pochodzi z Włoch, pisze po francusku dobre poetyckie teksty, które śpiewa ciepłym i zmysłowym głosem. Największe zainteresowanie wzbudzają oczywiście jej piosenki miłosne, w których nie brakuje subtelnych motywów erotycznych.

Żona prezydenta Francji poinformowała także, iż otrzymała niedawno obywatelstwo francuskie. Piosenkarka udzieliła wywiadu radiu publicznemu France Inter. Powiedziała, że czeka właśnie na swój francuski paszport po decyzji o przyznaniu jej obywatelstwa Francji. Bruni poinformowała, że cały dochód ze sprzedaży płyty zostanie przekazany na cele dobroczynne.

Piosenek można posłuchać na stronie: www.carlabruni.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.