Facebook Google+ Twitter

Piotr Bałtroczyk w katowickim Spodku

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-03-16 13:32

31 marca Piotr Bałtroczyk w katowickim spodku wspólnie z zaproszonymi gośćmi będzie obchodził swoją pięćdziesiątkę.

Piotr Bałtroczyk / Fot. organizatorJubileusz pracy artystycznej Piotra Bałtroczyka: Piotr Bałtroczyk i jego estradowi przyjaciele już wkrótce rozpoczną kabaretowe tournee z okazji jubileuszu pracy artystycznej Piotra Bałtroczyka. Jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych artystów sceny kabaretowej będzie świętował swój jubileusz przez okrągły rok, spotykając się z publicznością w największych miastach w Polsce. Razem z nim na scenie wystąpią najśmieszniejsi
z najśmieszniejszych – wśród nich. m.in. Jerzy Kryszak, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret pod Wyrwigroszem, Cezary Pazura, a także Tadeusz Drozda
i Andrzej Sikorowski.

Tak zacnego grona nie gościła jeszcze żadna scena. Mamy nadzieję, że i Państwo zaszczycą nas swoją obecnością, górując na złotej liście partnerów tego wielkiego wydarzenia.

Na oficjalniej stronie Piotra Bałtroczyka znajdziecie wszystkie informacje na jego temat

Urodzony jakiś czas temu, co zaczyna być widoczne, choć nie natarczywie.
Wiele lat temu Bałtroczyk był poetą lirycznym, piszącym wiersze o tym, że życie smutne jest raczej, a świat nie jest dobrze skonstruowany. Otrzymywał wówczas Bałtroczyk nagrody za swą twórczość: dyplomy wieszał gdzie bądź, nagrody finansowe beztrosko trwonił.

Potem - zazdroszcząc kolegom powodzenia u płci - stał się Bałtroczyk tzw. poetą-pieśniarzem. Nie była to twórczość łatwa dla publiczności. Bałtroczyk jest twórcą tzw. Pętli śmierci, znanej też jako “Obieg Bałtroczyka”; są to akordy a-moll, C-dur, E-dur wykonywane długo, monotonnie i nad wyraz jednostajnie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.