Facebook Google+ Twitter

Piotr Bałtroczyk wystąpi dla Fundacji "Połączeni Pasją"

Fundacja "Połączeni Pasją" zaprasza do Muzeum Miasta Łodzi na recital Czesława Mozila. Koncert rozpocznie się 22 kwietnia o godz. 19. Dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych fundacji.

Piotr Bałtroczyk / Fot. mat. organizatoraFundacja "Połączeni Pasją" zaprasza do Muzeum Miasta Łodzi na wieczór z Piotrem Bałtroczykiem. Spotkanie rozpocznie się 19 czerwca o godz. 19. Dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych fundacji.

Piotr Bałtroczyk to znakomity satyryk, mistrz dowcipu i anegdoty. Artysta mówi o sobie – "konferansjer i zapowiadacz tych, którzy nauczyli się tego, czego on nauczyć się nie mógł".

Bilety w cenie 50 zł można kupić w: Strefa Biletów, ul. Piotrkowska 59 (rezerwacja również on-line w serwisie www.strefabiletow.pl), "Digoma”, ul. Gdańska 63 oraz Sklep Muzyczny "Ale jazz!", ul. Pomorska 10.

Przed występem Piotra Bałtroczyka widzowie zobaczą artystów z "Integracyjnej Grupy Teatralnej TON", pod kierownictwem znakomitej artystki - Sylwii Maszewskiej. Po koncercie organizatorzy zapraszają na specjalnie przygotowany poczęstunek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.