Facebook Google+ Twitter

Piotr Baron poprowadzi Listę Przebojów Trójki

Od poniedziałku w Programie III Polskiego Radia zacznie obowiązywać nowa ramówka. Pojawią się nowe audycje, które poprowadzą dziennikarze znani z anteny radiowej "Trójki". Zmieni się także oprawa muzyczna stacji.

Budynek radiowej Trójki przy ulicy Myśliwieckiej 3/5/7 w Warszawie. / Fot. Wikipedia.plPo odejściu ze stacji Marka Niedźwieckiego pojawiły się spekulacje dotyczące przyszłości Listy Przebojów. Niektórzy przepowiadali rychły koniec audycji, inni zastanawiali się nad nowym prowadzącym, zdolnym przejąć schedę po popularnym "Niedźwiedziu".

W ostatnich dniach wątpliwości zostały rozwiane. Lista będzie nadal pojawiać się co tydzień w Trójce. Nowym prowadzącym został Piotr Baron. Wydaje się, ze jest to najlepsze rozwiązanie.

Piotr Baron urodził się w 1962 roku. W czasie swojej dziennikarskiej kariery pracował m.in. w Radiu Flash Katowice oraz Trójce, do której na stałe wrócił w 2002 roku. Zastąpił Marka Wałkuskiego w porannym programie. Od września 2006 roku od godz. 9 prowadzi i przygotowuje trzygodzinny program "Tu Baron".W okresie letnim pokazał, że potrafi poradzić sobie z prowadzeniem tak kultowej audycji jaką jest Lista Przebojów "Trójki". Zmieni się też jej pora emisji i teraz wybrane przez słuchaczy przeboje będzie można usłyszeć na antenie w soboty od 19 do 22.

To nie koniec nowości w "Trójce"


Kolejną hitową audycją może okazać się nowa propozycja Piotra Metza o wiele mówiącym tytule "Zjednoczone Królestwo". Będzie to program nadawany na żywo ze studia BBC w Londynie. Przygotowywać mają go wspólnie Trójka, BBC International i londyńskie centrale wytwórni płytowych. Twórcy zapowiadają dużo dobrej muzyki, prapremierowe nagrania oraz wizyty artystów w studiu. Wszystkich miłośników dobrej brytyjskiej i nie tylko muzyki przed odbiorniki twórcy audycji zapraszają w piątki po 19.

Swoje stałe pasmo w ciągu dnia otrzymał jeden z bardziej lubianych dziennikarzy Trójki Piotr Stelmach. W każdą sobotę między 16 a 19 wszyscy chcący dowiedzieć się o wydarzeniach muzycznych w kraju i ze świata powinni skierować się pod adres: Myśliwiecka 3/5/7, gdzie ciekawie zapowiada się specjalny kącik szwedzki. Ma to być swojego rodzaju ukłon w stronę dynamicznie rozwijającego się rynku muzycznego w tym kraju. Z nowości warto odnotować nową oprawę muzyczną, z użyczającą niebiańskiego głosu Anną Marią Jopek oraz program "Gh+", który ma w założeniu prezentować szeroko pojętą muzykę pop. Emisja w każdy poniedziałek między godziną 19 a 21.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

+ Baron jest rewelacyjny i chyba poradził sobie z wielkością Niedźwiedza ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

no właśnie też sie zastanawiam...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj, nawet nie słyszałem, że mają być zmiany w ramówce. Ubytku Marka N. nic nie zastąpi, chociaż Barona uwielbiam. Nowości zapowiadają się ciekawie...
Peter=>Które nowe głosy robią z Trójki "szmatławca"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Napisał pan o starych "wyjadaczach", ale nic o nowych głosach, które z kultowej Trójki robią szmatławca.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.